Dynamiczna AUTOSTRADA-POLSKA i MASZBUD

07.05.2014

Targi budownictwa drogowego oraz maszyn budowlanych i pojazdów specjalistycznych odbędą się 14-17 maja w Targach Kielce.

Nową formą i wyjątkowymi wydarzeniami zaskoczy tegoroczna edycja wystawy AUTOSTRADA-POLSKIA i MASZBUD. Po raz 20 do Kielc zjadą liderzy branży budownictwa drogowego z 18 krajów świata, w tym z Niemiec, Włoch, Tajwanu i Indii. Na gości targów czekają m.in. widowiskowe zmagania operatorów maszyn budowlanych, konkurs dla zwiedzających z cennymi nagrodami, rodzinny piknik Show After Fair oraz spektakularne pokazy dynamiczne na poligonie o powierzchni 1,6 ha.

Olbrzymie zainteresowanie pokazami dynamicznymi stało się motorem napędowym zmian w przebiegu targów. Do dyspozycji wystawców oddany jest poligon o powierzchni 1,6 ha, z którego w minionych latach korzystały tak znane firmy, jak m.in. ASBUD, BH RUDA, BOBCAT, HKL BAUMASCHINEN, HUTA STALOWA WOLA, INTERHANDLER, VOLVO, WIRTGEN – wyjaśnia Bogusława Grzechowska, dyrektor projektu – Zapraszamy do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu także w tym roku. Rozszerzona formuła pokazów, która 17 maja przybierze formę wielkiego rodzinnego festynu, to nietuzinkowy sposób na spędzenie czasu wspólnie z rodziną i przyjaciółmi.

 

 

Pokazy sprzętu będą towarzyszyć wystawcom i zwiedzającym podczas wszystkich czterech targowych dni. W ramach targów MASZBUD odbędzie się także Konkurs Operatorów Maszyn Budowlanych pod patronatem Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Budownictwa. Maszyny do konkursu dostarczy firma ASBUD z Katowic, bezpośredni przedstawiciel maszyn firmy TEREX. W zmaganiach mogą wziąć udział posiadacze uprawnień operatorskich klasy III. – wyjaśnia Dariusz Michalak, dyrektor Wydziału Targów w Targach Kielce. Nagrody to m.in. sprzęt AGD i RTV. Konkurs odbędzie się 15, 16 i 17 maja – udział jest bezpłatny. Zwiedzający wystawę również mogą wykazać się w turniejowych zmaganiach. Organizatorzy zapraszają wszystkich gości do udziału w konkursie na hasło promujące kieleckie targi – na zwycięzcę czeka tablet Samsung Galaxy. Ponadto zachęcamy do udziału w profesjonalnym instruktażu użytkowania wytaczarek pod okiem specjalistów z włoskiej firmy Elsa, lidera w produkcji przenośnych wytaczarko-napawarek Supercombinata 

Targi to także doskonała okazja na rodzinny wypad. Show After Fair to propozycja Targów Kielce na rodzinny piknik w cieniu wielkich maszyn. Na najmłodszych gości czekają nie lada atrakcje. Będzie można m.in. wsiąść do koparki, pobawić się na zjeżdżalni i dmuchanym zamku, pograć w piłkę, czy zmierzyć się w konkursie i wygrać, m.in. bilety do Parku Rozrywki Sabat Krajno. O prawidłowy rozwój ruchowy i dobrą zabawę dzieci zadbają specjaliści ze Szkółki Piłkarskiej SOCATOTS, wdrażający program zajęć ogólnorozwojowych rozwijających inteligencję ruchową najmłodszych. Na fanów zajęć plastycznych czekała będzie ścianka do kolorowania i możliwość pomalowania twarzy. 17 maja, wstęp wolny.
Wystawa po raz kolejny została objęta patronatem Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Uzyskała także wsparcie czołowych polskich stowarzyszeń branżowych, a obecność na targach potwierdziła dyrektor GDDKiA, mgr inż. Ewa Tomala-Borucka.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.