Drzwi balkonowe T-Slide

26.06.2017

Innowacyjny system drzwi balkonowych T-Slide to minimalistyczny design, cicha praca oraz wysokie parametry techniczne.

 

Łożyskowy system prowadzenia skrzydeł, wózki jezdne Compact i amortyzacja Soft Close pozwalają poprawić akustykę domu nie tylko poprzez tłumienie dźwięków z zewnątrz, ale również za sprawą bardzo cichej i lekkiej pracy mechanizmu. Niewidoczne prowadnice, szyny i zaczepy sprawiają, że drzwi balkonowe wtapiają się w aranżację wnętrza.

Drzwi balkonowe w systemie T-Slide to także oszczędność przestrzeni oraz możliwość dowolnego zagospodarowania całej powierzchni tarasu. Do atutów tego rozwiązania należy również duża odporność na działanie czynników atmosferycznych oraz szczelność na poziomie okien PVC, zapewniająca izolacyjność tak termiczną (1-1,5 W/m2K), jak i akustyczną (Rw = 27 dB). Za wysokie parametry techniczne odpowiada między innymi próg EcoPass z 10-komorowym profilem, wzmacnianym od wewnątrz aluminium. Z kolei szeroka gama kolorystyczna obejmująca zarówno okleiny przypominające najpopularniejsze gatunki drewna, jak i jednolite odcienie, pozwala na dopasowanie ram do stylu, w jakim zaprojektowany został budynek i jego wnętrze.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.