Coraz bliżej do uroczystej gali Kreator Budownictwa Roku 2018

04.10.2018

Kreator Budownictwa Roku to tytuł przyznawany osobom i firmom, których wizja oraz strategia działania zmieniają na korzyść gospodarkę i rynek budowlany w Polsce, a także za granicą. Pomysłodawcą i organizatorem projektu od ośmiu lat jest Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa, a patronat honorowy od samego początku sprawuje Polska Izba Inżynierów Budownictwa.

 

Projekt skierowany jest do osób zarządzających przedsiębiorstwami budowlanymi oraz do producentów materiałów budowlanych, biur architektonicznych i projektowych, firm doradczych, inwestorów, deweloperów oraz generalnych wykonawców.

W ten sposób chcemy docenić ich zaangażowanie w rozwój budownictwa, m.in. poprzez  wprowadzanie nowych technologii i rozwiązań, jakość oferowanych usług oraz społeczną odpowiedzialność biznesu, czyli dobroczynność nie tylko od święta – mówi Jaromir Kuśmider, prezes zarządu Wydawnictwa PIIB.

 

Gala KBR 2017

 

W tym roku po raz pierwszy patronat medialny nad wydarzeniem objął dziennik „Rzeczpospolita”, w którym z okazji ósmej edycji wręczenia Certyfikatów „Kreator Budownictwa Roku” 2018 zostanie zamieszczony kilkustronicowy dodatek wraz z prezentacją tegorocznych laureatów.

 

Sponsorem głównym wydarzenia jest Ergo Hestia. W czasie gali będzie miała miejsce także prezentacja najnowszego modelu Sprintera marki Mercedes-Benz. Samochód ten został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie i do każdego specjalistycznego zadania transportowego.

 

Uroczysta gala wręczenia certyfikatów odbędzie się 22 listopada o godz. 13:00 w Pałacu Sobańskich przy Trakcie Królewskim, w Alejach Ujazdowskich, najbardziej reprezentacyjnej ulicy Warszawy. Poprowadzi ją znana aktorka telewizyjna, filmowa i teatralna oraz wokalistka Anna Dereszowska. Kinomanom znana przede wszystkim z roli Korby w filmowym przeboju „Lejdis” oraz z takich obrazów, jak: „Nigdy nie mów nigdy”, „Randka w ciemno”, „Kamienie na szaniec”, „Dzień dobry kocham Cię” czy „Porady na zdrady”. Jeszcze w tym roku zobaczymy ją w komedii „Pech to nie grzech”.

Więcej informacji dotyczących samego projektu na http://kreatorbudownictwaroku.pl/o-projekcie

 

Barbara Czarnecka

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.