Budynek mieszkalny Punkt Ceramiczna gotowy

26.03.2019

Spółka Totalbud SA uzyskała pozwolenie na użytkowanie budynku mieszkalnego „Punkt Ceramiczna” w Warszawie przy ul. Ceramicznej 35.

 

 

Budynek mieszkalny powstał na działce o powierzchni 2470 m², a powierzchnia zabudowy wyniosła 816 m². „Punkt Ceramiczna” ma 7 kondygnacji. Na 6 kondygnacjach powstało 50 mieszkań, których powierzchnia użytkowa wynosi 3163 m². W garażu podziemnym znajdują się 53 miejsca parkingowe dla samochodów, natomiast na terenie działki 10 miejsc dla rowerów. Cały parter budynku jest mieszkalny bez lokali handlowo-usługowych. Ze względu na ochronę drzewostanu znajdującego się na działce, budynek zyskał przełamania centralnej części bryły oraz odsunięcie od nieprzekraczalnej linii zabudowy.

Projekt budynku przygotowała pracownia Pole Architekci. Deweloperem jest Property Partner Investments.

 

Przeczytaj także: Lazurowa 166A w Warszawie gotowa

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.