Budownictwo w sektorze publicznym

08.11.2006

W dniach 19–20 października 2006 r. w Ciechocinku odbyła się XII już ogólnopolska konferencja zorganizowana przez Ośrodek Wdrożeń Ekonomiczno-Organizacyjnych Budownictwa PROMOCJA przy współudziale Izby Projektowania Budowlanego.

Patronem honorowym Konferencji było Ministerstwo Budownictwa oraz Urząd Zamówień Publicznych. Jednym z patronów medialnych był miesięcznik „Inżynier budownictwa”.

Tegoroczne spotkanie inwestorów, projektantów, kosztorysantów i wykonawców poświęcone zostało omówieniu warunków i wad w przygotowaniu dokumentacji projektowo-kosztowej, pozyskiwania unijnych środków finansowych i udzielania zamówień na roboty budowlane dla inwestycji finansowanych ze środków publicznych. Prezentowane na konferencji referaty interesujące były szczególnie ze względu na praktyczne aspekty omawianych zagadnień.
Andrzej Górniecki – prezes OWEOB Promocja.
Fot. Tomasz Rogala
Od ponad dwóch lat polskie budownictwo funkcjonuje w ramach zjednoczonego obszaru gospodarczego Unii Europejskiej. W pierwszym bloku referatów konferencji omówione zostały zasady i procedury postępowania, które są konieczne przy ubieganiu się o wsparcie dla przedsiębiorców lub o dofinansowanie przedsięwzięć z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Przedstawione zatem zostały projekty modelowe, które są znaczącym ułatwieniem przy podejmowaniu tego typu działań. (…)
BARBARA MIKULICZ-TRACZYK

  Zamów
prenumeratę

Więcej – czytaj w „Inżynierze budownictwa”, listopad 2006. 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.