Budowa Panattoni Park Madrid East w Hiszpanii

08.05.2020

Panattoni Park Madrid East to nowo budowany park przemysłowy o powierzchni 28 400 m² w Torija w Hiszpanii.

 

 

Firma Panattoni już kilka tygodni po otwarciu hiszpańskiego biura kupiła grunt w Torija pod Madrytem pod  budowę Panattoni Park Madrid East. Realizacja nowego parku przemysłowego w Hiszpanii o powierzchni ponad 28 400 m² zacznie się w pierwszej połowie tego roku. Obiekt będzie pełnił funkcje magazynowe i logistyczne. Będzie także spełniał wymagania certyfikatu BREEAM. Powstanie tu 28 doków oraz ponad 140 miejsc parkingowych. W jego pobliżu znajdzie się także przystanek autobusowy, ułatwiający pracownikom dojazd do parku.

Panattoni Park Madrid East znajdzie się tylko 30 minut od Madrytu, tuż przy autostradzie A2 (Madryt–Barcelona) w regionie Guadalajara. Sześć krzyżujących się w centrum Hiszpanii autostrad (A1–A6) pozwoli na bardzo dobre połączenie z Barceloną, Francją i Portugalią. Oddalony o 10 minut terminal kontenerowy umożliwia także połączenia z niektórymi portami morskimi w Hiszpanii, a międzynarodowe lotnisko w Madrycie jest oddalone o zaledwie 25 minut jazdy samochodem.

Gustavo Cardozo Lupi, który kieruje projektem realizacji parku jako Managing Director Panattoni na Hiszpanię i Portugalię, podkreśla, że: „pomimo obecnej sytuacji Panattoni jest mocno zaangażowane w aktywności na rynku hiszpańskim, m in. realizując pierwszą inwestycję Panattoni Park Madrid East”.

 

Czytaj także: Popyt na magazyny rośnie

Panattoni Park Konotopa III – nowe centrum dystrybucyjne

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.