Aplikacje PIIB – warto je mieć

29.09.2021

Każdego dnia korzystamy z wielu aplikacji mobilnych. Warto, by wśród nich znalazły się również rozwiązania stworzone przez Polską Izbę Inżynierów Budownictwa.

 

Aplikacje PIIB

 

Aktualnie dostępne są dwie bezpłatne aplikacje mobilne PIIB dostępne dla wszystkich członków izby:

  • Aplikacja, która została uruchomiona w czerwcu 2021 r., umożliwia dostęp do informacji członkowskich, serwisów branżowych, zaświadczeń i publikacji, np. aktualnych i archiwalnych wydań „Inżyniera Budownictwa”. Użytkownicy mają możliwość zmiany swoich danych adresowych, zapisania się na szkolenia organizowane przez PIIB oraz utworzenia wizytówki (autoprezentacji), która będzie widoczna na internetowej liście specjalistów PIIB dostępnej dla wszystkich użytkowników. Aplikacja zawiera również wspomniany poniżej słownik techniczno-budowlany. Logowanie do niej wymaga podania numeru członkowskiego i hasła, tak jak w portalu PIIB. Dostępna jest w sklepie Google Play, Apple App Store, HUAWEI AppGalerry.
  • Pięciojęzyczny słownik techniczno-budowlany (angielsko-polsko-czesko-węgiersko-słowacki), który został udostępniony w grudniu 2020 r.

 

Bezpośredni dostęp do aplikacji PIIB znajduje się tutaj.

 

Joanna Karwat

 

Przeczytaj też:

Bezpłatna aplikacja mobilna Przewodnika Projektanta

Czy aplikacje cyfrowe pomagają w procesie zarządzania deskowaniami?

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.