Bezpłatna aplikacja mobilna Przewodnika Projektanta

02.10.2019

Przewodnik Projektanta skierowany jest  do osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę  o procesie projektowania z uwzględnieniem  specyfiki materiałów i technologii budowlanych, a także zapoznać się z zagadnieniami prawnymi. Teraz wszystkie aktualne wydania kwartalnika możesz pobrać na smartfona lub tablet.

 

Przewodnik Projektanta to publikacja Wydawnictwa Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa, którą można pobrać z bezpłatnej aplikacji na tablety i smartfony, zarówno w sklepach App Store (urządzenia z systemem iOS) i Google Play (urządzenia z systemem Android). Aktualnie w sklepie są zamieszczone wszystkie tegoroczne wydania naszego kwartalnika. Przewodnik Projektanta to publikacja o projektowaniu w budownictwie, która skierowana jest głównie do projektantów specjalizujących się w branży konstrukcyjno-budowlanej i instalacyjnej. W najnowszym wydaniu zamieszczamy artykuły dotyczące m.in. projektowania konstrukcji dachowych, hydroizolacji garaży podziemnych, a także poświęcone elewacjom wentylowanym w aspekcie spełnienia wymagań dla budynków energooszczędnych. Kontynuujemy cykl artykułów dotyczących BIM, tym razem w odniesieniu do automatyzacji procesu projektowania konstrukcji prefabrykowanych. Szeroko opisujemy także zagadnienia dotyczące prawidłowo zaprojektowanego oświetlenia drogowego. Jak w każdym wydaniu, również i w tym zamieszczamy artykuły o tematyce prawnej, m.in. o określaniu przedmiotu zamówienia na prace projektowe w świetle Prawa zamówień publicznych, a także o formach prawnych działalności jednostek projektowych.

 

 

Oprócz wersji drukowanej publikacji, którą można zamówić wypełniając formularz na stronie www.izbudujemy.pl/formularze/przewodnikprojektanta, a także e-wydania, udostępniamy naszym mobilnym czytelnikom bezpłatną aplikację na tablety i smartfony. Dzięki tej praktycznej, rozbudowanej aplikacji można w łatwy i praktyczny sposób wyświetlać interesujące dane zamieszczone w publikacji. Cyfrowe wydania Przewodnika Projektanta są bardziej urozmaicone, zawierają więcej informacji dzięki zagnieżdżonym interaktywnościom (m.in. linki, galerie zdjęć i filmy). Po zainstalowaniu aplikacji wysyłane są powiadomienia o nowych dostępnych wydaniach czy aktualizacjach już wprowadzonych wydań Przewodnika Projektanta.

 

Aplikację mobilną Przewodnika Projektanta można pobrać bezpośrednio w sklepach App Store oraz Google Play.

 

 

 

Dołącz do nas i pobierz bezpłatną aplikację Przewodnika Projektanta w sklepach Google Play i App Store.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.