Apartamenty na Plaży na Półwyspie Helskim

11.05.2017

Spółka Budros zrealizowała kolejną inwestycję – „Apartamenty na Plaży” w Jastarni.

Inwestycja usytuowana jest tuż nad brzegiem Zatoki Gdańskiej. Budynek składa się z 3 kondygnacji, z 26 mieszkaniami o metrażach od 30 do 75 m².

Klimatyzacja i ogrzewanie pompą ciepła pozwalają w znaczący sposób ograniczyć koszty utrzymania obiektu. Zastosowano tu ponadto wysokiej klasy materiały (kamień, stolarka drewno-aluminium, winda cichobieżna), okna drewniano-aluminiowe z filtrem delikatnie zatrzymującym nadmierne promieniowanie słoneczne, zamknięty teren, monitoring, drzwi wejściowe pozwalające na ich otwieranie za pomocą karty wejściowej oraz SMS.

Przy budynku znajduje się bezpośrednie wejście na plażę. Na zewnątrz jest miejsce do przechowywania i konserwacji desek surfingowych oraz miejsce postojowe na rowery. Zaprojektowana zieleń z systemem podlewania podkreśla urok nadmorskiego kurortu.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.