AKADEMIA BUDOWNICTWA Sposób na dobre wykorzystanie sezonowej przerwy w budownictwie

22.02.2007

Trwający okres zimowy nie wygląda typowo w tym roku, ale mimo braku śniegu i mrozów sezon budowlany nieco zwalnia. Wielu pracodawców z branży może konstruktywnie wykorzystać ten czas na uzupełnienie wiedzy i umiejętności swojego zespołu.

Artykuł sponsorowany

Trwający okres zimowy nie wygląda typowo w tym roku, ale mimo braku śniegu i mrozów sezon budowlany nieco zwalnia. Wielu pracodawców z branży może konstruktywnie wykorzystać ten czas na uzupełnienie wiedzy i umiejętności swojego zespołu.
Interesującą propozycją na zimowy przestój jest projekt szkoleniowy Akademia Budownictwa, realizowany przez ASM Centrum Badań i Analiz Rynku wraz z Polskim Związkiem Pracodawców Budownictwa.
Czym jest AKADEMIA BUDOWNICTWA?
O AKADEMII BUDOWNICTWA pisaliśmy już na łamach naszego pisma. Przypominamy zatem, że pod tą nazwą kryje się projekt szkoleniowy dedykowany dla firm branży budowlanej sektora MŚP, oferujący 3-dniowe szkolenia w zakresie aplikacji nowych technologii stosowanych obecnie w budownictwie. Szkolenia te są współfinansowane ze środków unijnych w ramach EFS. 
W realizacji szkoleń organizatorzy współpracują ze specjalistami czołowych na polskim rynku firm produkujących materiały budowlane, tj. ATLAS, SOKÓŁKA Okna i Drzwi, Saint Gobain ISOVER, Ceramika PARADYŻ, SOLBET. Sprawia to, iż szkolenia te realizowane są na bardzo wysokim poziomie merytorycznym i technicznym. 

Szkolenia te wyróżniają się wśród innych tego typu szkoleń zajęciami praktycznymi, które odbywają się w realnych warunkach na poligonie szkoleniowym. Każdy uczestnik ma możliwość nabycia praktycznych umiejętności w zakresie np. poprawnego aplikowania systemów dociepleń budynków. Uczestnicy szkoleń często chwalą takie metody, ponieważ zdarzało im się brać udział w szkoleniach, gdzie byli jedynie obserwatorami, a w taki sposób niewiele mogli się nauczyć. Ponadto szkolenia realizowane w ramach AKADEMII BUDOWNICTWA zawierają dodatkowo moduł handlowy związany z obsługą klienta czy też technikami sprzedaży w grupach handlowców.
AKADEMIA BUDOWNICTWA poszerza ofertę szkoleniową
Organizatorzy nawiązują kontakty z kolejnymi firmami, których specjaliści gotowi są wspierać realizację merytoryczną i praktyczną szkoleń kadrami o wysokim poziomie kompetencji w poszczególnych dziedzinach budownictwa. Działania organizatorów zmierzają do tego, aby potencjalni uczestnicy szkoleń mieli możliwość zapoznania się z całą gamą najnowszych technologii stosowanych obecnie w różnych obszarach współczesnego budownictwa.
REKRUTACJA trwa
W szkoleniach mogą wziąć udział zarówno pracownicy, jak i osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą w branży budowlanej MŚP. Szkolenia są w 80% finansowane z EFS. Wkład własny uczestnika szkoleń wynosi 170 zł za osobę w gotówce. Reszta wkładu własnego wykazywana jest w postaci wynagrodzenia dla pracowników uczestniczących w szkoleniu liczonym jak za czas urlopu. Zainteresowanych udziałem w szkoleniach odsyłamy do biura projektu:
AKADEMIA BUDOWNICTWA
ASM Centrum Badań
i Analiz Rynku Sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 5; 99-300 Kutno
tel.: +48 (0) 24 355 77 45
tel./fax: +48 (0) 24 355 77 55
e-mail: rekrutacja@akademiabudownictwa.org
www.akademiabudownictwa.org
 

Najbliższe terminy szkoleń w poszczególnych tematach:

26-28.02.2007

Montaż systemów stolarki otworowej z elementami obsługi handlowej

05-07.02.2007

Systemy montażu podłóg i posadzek z elementami obsługi handlowej

19-21.02.2007

Systemy docieplenia budynków z elementami obsługi handlowej

12-14.02.2007

Montaż systemów glazury z elementami obsługi handlowej

05-07.03.2007

Systemy murowania z betonu komórkowego z elementami obsługi handlowej

02-04.04.2007

Systemy izolacji dachów i ścian działowych z elementami obsługi handlowej

ZAMÓW PRENUMERATĘ

Artykuł zamieszczony 
w „Inżynierze budownictwa”, 
luty 2007. 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in