Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Nowe mieszkania na wrocławskim Nadodrzu

22.11.2013

Inwestycja „Kurkowa 14” we Wrocławiu, realizowana obecnie przez należące do francuskiej Grupy Rabot Dutilleul firmy RD bud oraz Nacarat, oddana zostanie do użytku w sierpniu 2014 r.

Budowa wrocławskiej inwestycji przy ul. Kurkowej 14 to projekt angażujący kilka uznanych w branży firm budowlanych. Autorem emanującej nowoczesnym szykiem koncepcji architektonicznej jest Maćków Pracownia Projektowa Sp. z o.o. Nad realizacją inwestycji czuwa natomiast główny inwestor, firma Nacarat. Generalnym wykonawcą jest spółka RD bud.

 

 

Ekskluzywny apartamentowiec zlokalizowany jest u zbiegu ulic Dubois i Pomorskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie nabrzeża Odry, tuż przy Mostach Mieszczańskich. W planach projektowych przewidziano osiem kondygnacji mieszkalnych, na których powstanie 210 mieszkań o powierzchni od 27 do 78 m². Na poszczególnych piętrach znajdą się kawalerki, mieszkania dwu- i trzypokojowe oraz okazałe studia z antresolą. Każdy lokal mieszkalny wyposażony będzie ponadto w balkon. Właściciele największych apartamentów mieszczących się na ostatnich kondygnacjach budynku będą mogli cieszyć się widokiem na Odrę, korzystając z uroków wielkopowierzchniowych tarasów. W ramach inwestycji zaplanowano też miejsca parkingowe i lokale usługowe. Dopełnieniem kompleksu będzie prestiżowy biurowiec o powierzchni około 7 tys. m².

 

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube