Złoty Instalator 2013 dla klimakonwektora Vido marki Purmo

17.10.2013

„Złoty Instalator” to już 11 edycja konkursu, w którym nagradzane są najlepsze instalacje – nowoczesne, niezawodne i ekologiczne. Kapituła konkursu nagrodziła klimakonwektor Vido marki Purmo.

3 października podczas Jubileuszowego Kongresu Instal Expo 2013 wręczono nagrody w konkursie „Złoty Instalator”. Konkurs organizowany jest od 2002 r. przez Polską Korporację Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji oraz redakcję miesięcznika „Polski Instalator”. Jego celem jest wyróżnienie i promocja produktów, które zdobyły uznanie dzięki swojej nowoczesności, niezawodnemu działaniu, a także dzięki poszanowaniu środowiska. Urządzenia, które zostały nagrodzone muszą spełniać nie tylko wymogi techniczne, ale i estetyczne oraz funkcjonalne.

Tegoroczny Kongres Instal Expo odbył się pod hasłem: Instalacje – trendy i wyzwania w świetle zaawansowanych technologii i nowych wymogów.

 

 

Nagrodzony klimakonwektor Vido marki Purmo to urządzenie, które szybko nagrzeje dom w zimne dni, a także ochłodzi go w czasie upałów. Nowatorskie i efektywne energetycznie rozwiązanie, zapewnia utrzymanie optymalnej temperatury wnętrza niezależnie od pory roku. Vido dysponuje maksymalną mocą 9266 W przy ogrzewaniu oraz 4147 W przy chłodzeniu. Mając na uwadze najnowsze wymogi ekologiczne, klimakonwektor jest urządzeniem oszczędnym i innowacyjnym – daje użytkownikowi możliwość szybkiej i precyzyjnej regulacji temperatury. Bardzo łatwy, wręcz intuicyjny panel sterowania może obsłużyć każdy. Urządzenie można skonfigurować tak, aby pracowało samodzielnie, a także dopasować je do centralnych systemów sterowania BMS. Klimakonwektor ma deklarację zgodności z normą PN-EN 442 oraz certyfikaty jakości ISO 9001 oraz ISO 14001.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.