XI Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA 2013

15.01.2013

Targi ELEKTROTECHNIKA odbędą się 11-13 marca. Na stałe wpisały się one w kalendarz imprez targowych w Polsce. Przeznaczone są dla producentów i dystrybutorów sprzętu niskiego i średniego napięcia oraz systemów alarmowych. Miejscem Targów jest Centrum Wystawiennicze EXPO XXI w Warszawie. Równolegle z Targami ELEKTROTECHNIKA odbywają się Targi Czystej Energii CENERG (www.cenerg.pl) oraz Targi ŚWIATŁO (www.lightfair.pl).

Targi ELEKTROTECHNIKA skierowane są do producentów i użytkowników sprzętu niskiego, średniego i wysokiego napięcia oraz systemów alarmowych i rozwiązań umożliwiających instalację przewodów elektrycznych w nowoczesnych budynkach.

Swoją popularność Targi ELEKTROTECHNIKA zawdzięczają specjalnej formule łączącej warsztaty i szkolenia dla specjalistów z prezentacją sprzętu i najnowszych technologii stosowanych w branży elektrotechnicznej i budownictwie.

Targom towarzyszą liczne konferencje, szkolenia i warsztaty przeznaczone dla instalatorów, inżynierów elektryków, projektantów. Niewątpliwie najważniejszym wydarzeniem będzie cykl szkoleń dla inżynierów elektryków organizowany wspólnie z Polską Izbą Inżynierów Budownictwa. Targi ELEKTROTECHNIKA 2012 tradycyjnie połączone będą z kilkunastoma konferencjami, warsztatami i szkoleniami skierowanymi inżynierów budownictwa, inżynierów elektryków, inspektorów nadzoru,  instalatorów, a także inwestorów i deweloperów.

 

 

Tematyka spotkań obejmować będzie następujące tematy:

– Instalacje odgromowe

– Teletechnika dla domu i biznesu

– Nowoczesne oświetlenie w miastach i gminach

– OZE i nowoczesna gospodarka energetyczna miasta i gminy. Efektywność energetyczna z punktu widzenia jednostek samorządu terytorialnego

– Technologia LED i jej zastosowanie – możliwości, ograniczenia, przyszłość

– Instalacje elektryczne w budownictwie

– Wymagania przeciwpożarowe dla instalacji wewnętrznych budynków wysokich i wysokościowych

– Miejska sieć energetyczna i oświetleniowa

– Jak zmniejszyć zużycie energii elektrycznej i zredukować jego koszty

 

Pozostałe wydarzenia towarzyszące Targom:

– Wystawa TELETECHNIKA 2012 skierowana do producentów i dystrybutorów urządzeń, doradców, projektantów, wykonawców i administratorów wszelkich systemów teletechnicznych

– Spotkania z architektami, przedstawicielami władz samorządowych, zarządcami nieruchomości oraz spółdzielniami mieszkaniowymi

– Konkursy dla Wystawców

– Konkursy i specjalne pokazy dla odwiedzających

– Strefa Innowacji

– Prezentacja pojazdów elektrycznych

 

Targi uzupełnia Wystawa Czystej Energii CENERG – wydarzenie łączące spotkania branżowe, seminaria i warsztaty prowadzone przez specjalistów z branży, fachowców i przedstawicieli producentów wystawiających się na targach.

 

Organizator: Agencja SOMA ul. Bronikowskiego 1, 02 – 796 Warszawa tel.22/649 76 69, fax: 22/649 76 83, e-mail: office@agencjasoma.pl

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.