Wytrzymała deska elewacyjna z włóknocementu

10.08.2017

Efektowna jak drewno, wytrzymała jak cement – to połączenie cech włókno-cementowej deski elewacyjnej CEDRAL.

CEDRAL to włóknocementowy materiał elewacyjny tworzony z cementu, piasku, wapna, włókien tekstylnych, celulozy drzewnej oraz wody. Jest odporny na czynniki atmosferyczne, gnicie oraz szkodliwą ingerencję owadów i gryzoni. Deski elewacyjne z włóknocementu można zamawiać w kolorze naturalnym (C00), przeznaczonym do dalszego malowania, lub w jednym z nakładanych fabrycznie kolorów, w tym dwóch w odcieniach drewnopodobnych.

 

 

CEDRAL, chociaż wyglądem przypomina drewno, jest materiałem o znaczenie lepszych właściwościach. Przede wszystkim jest niepalny, wodoszczelny, odporny na działanie skrajnych temperatur, różnego rodzaju chemikaliów, gnicie czy grzyby. Deska zapewnia dodatkową izolację akustyczną. Co ważne, nie wymaga też zabiegów konserwacyjnych. Stosowany jest jako okładzina ścienna zewnętrzna, podbitka dachowa czy deska czołowa.

CEDRAL to cały system elewacyjny wraz z akcesoriami do montażu oraz profilami wykończeniowymi, dostępnymi w kolorach dostosowanych do kolorów desek CEDRAL, dzięki czemu proces montażu jest prosty i szybki.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in