Warsztaty: Nowoczesne techniki pomiarowe na placu budowy

21.06.2011

Leica Geosystems i „Inżynier Budownictwa” zapraszają na Leica Tour 2011 – popołudniowe prezentacje i warsztaty „Nowoczesne techniki pomiarowe na placu budowy” odbywają się od 6 do 30 czerwca w 12 miastach w Polsce.

LEICA TOUR 2011 to wyjątkowy cykl spotkań z nowoczesną technologią pomiarową, zorganizowany w tym roku specjalnie dla branży budowlanej. To najlepsza okazja, by dowiedzieć się więcej o nowych rozwiązaniach pomiarowych i poznać aktualne możliwości technologiczne, które pozwolą usprawnić procesy pomiarowe na budowie.

 

 

Udział w imprezie LEICA TOUR 2011 to najlepszy sposób, aby blisko i w dogodnym terminie zobaczyć najnowsze rozwiązania, poznać korzyści ich stosowania i zapoznać się z nowymi metodami pomiarowymi. Podczas Leica Tour można dowiedzieć się więcej, zapytać specjalistów o szczegóły, a przy kolacji spotkać się i wymienić doświadczenia z kolegami po fachu.

 

Na spotkania Leica Tour dla budownictwa organizatorzy szczególnie zapraszają kierowników budów, inżynierów projektów i wszystkich specjalistów odpowiedzialnych za realizację zadań pomiarowych na budowie.

 

Podczas spotkań prezentowane są m.in. technologie laserowe (lasery do wyznaczania płaszczyzn poziomych i spadków, lasery wspomagające pracę maszyn budowlanych), rozwiązania do układania rur, najnowsze techniki wykrywania instalacji podziemnych oraz wszechstronny system pomiarowy Leica Builder.

 

Wszystkie spotkania rozpoczynają się o godz. 16:00 i – zależnie od potrzeb uczestników i pogody – mogą trwać nawet do rana. Poprowadzą je specjaliści i inżynierowie z firmy Leica Geosystems. Podczas każdej imprezy przewidziana jest kolacja. Udział w spotkaniach (oraz poczęstunek) jest bezpłatny po wcześniejszym zarejestrowaniu się.

 

Aby się zarejestrować, wystarczy wypełnić zgłoszenie na stronie:

http://www.leica-geosystems.pl/pl/leica-tour-2011-dla-budownictwa_90949.htm

 

Więcej informacji, zaproszenie i szczegółowy harmonogram imprez można znaleźć na stronie www.leica-geosystems.pl

 

„Inżynier Budownictwa” jest patronem medialnym tego ciekawego cyklu. Zapraszamy!

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.