Usuwanie eternitu, montaż kolektorów, termomodernizacja lub budowa przydomowej oczyszczalni będzie mogła być dofinansowana przez gminę

17.12.2010

Ustawa z dnia 29 października 2010 r. o zmianie ustawy – Prawo ochrony środowiska (Dz.U. Nr 229, poz. 1498) wejdzie w życie 21 grudnia. 

Nowe przepisy umożliwiają finansowanie przez gminy i powiatyochrony środowiska i gospodarki wodnej w drodze dotacji celowej udzielanej osobom fizycznym, wspólnotom mieszkaniowym, osobom prawnym oraz przedsiębiorcom. Zmiana przepisów nie oznacza, że od razu w każdej gminie lub powiecie nastąpią powyższe dofinansowania. Została stworzona możliwość dofinansowania, ale samorządy same mają wskazywać na taką potrzebę Ministerstwu Środowiska.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.