Trzebnicki Park Wodny ZDRÓJ otwarty

07.07.2011

Firma PTB Nickel oddała do użytku Trzebnicki Park Wodny ZDRÓJ, jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów w województwie dolnośląskim.
 

Wybudowany w ciągu niespełna 27 miesięcy Park Wodny łączy w sobie walory obiektu sportowego i rekreacyjnego, przepięknie położonego wśród Bukowego Lasu w Trzebnicy.

Kompleks basenów składa się z dwóch części: zadaszonej oraz basenu na świeżym powietrzu. Nowo otwarty obiekt w części pod dachem ma na swoim terenie basen sportowy o powierzchni 312,5 m², basen rekreacyjny z wieloma atrakcjami wodnymi, dwoma torami do nauki pływania oraz brodzik dla dzieci. Na zewnątrz kompleksu znajduje się część rekreacyjna i pływacka, wyposażone w zjeżdżalnie: kręconą, prostą i „rwącą rzekę.

 

 

Basen kąpielowy w części otwartej ma powierzchnię ponad 700 m². Ponadto na terenie obiektu znajduje się także brodzik i plac zabaw dla dzieci oraz boisko do siatkówki. Na chętnych czekają także pomieszczenia służące odnowie biologicznej – zespół saun: mokrej, parowej, suchej i aromatycznej, jacuzzi. Miłośnicy relaksu będą mogli korzystać z wodnego masażu karku i leżanek oraz innych urządzeń służących odprężeniu. W części podziemnej zaprojektowano kręgielnię z kawiarnią, zespół fitness z siłownią oraz pomieszczenia techniczne i socjalne niezbędne do funkcjonowania obiektu. Park Wodny posiada system pełnej filtracji wody. Zastosowane przez firmę PTB Nickel nowoczesne technologie i elektroniczne rozwiązania zapewniają efektywny system sterowania i zarządzania całym obiektem. Pięknie położony i wybudowany z największą starannością kompleks basenów będzie służył miłośnikom wodnych atrakcji przez długie lata.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.