thinkproject wchodzi na rynek zarządzania aktywami przedsiębiorstwa

28.04.2020

thinkproject, wiodący europejski dostawca usług SaaS dla branży budowlanej i inżynieryjnej nabył 100% udziałów RAMM Software. Przejęcie RAMM pozwoli thinkproject na lepszą obsługę klientów z branży infrastrukturalnej i rozszerzenie oferty grupy na region Azji, Australii i Oceanii (APAC).

 

Założona w 1991 roku w Auckland w Nowej Zelandii i posiadająca dodatkowe biuro w Sydney w Australii firma RAMM Software jest liderem w dziedzinie oprogramowania do zarządzania aktywami, pracą oraz zadaniami w terenie dla samorządów lokalnych, władz krajowych, konsultantów i wykonawców w całej Australii, Nowej Zelandii i Fidżi. Otwarta i elastyczna architektura RAMM pozwala na ekspansję z branży utrzymania i eksploatacji dróg na inne rodzaje zasobów w najbliższej przyszłości. RAMM obsługuje imponującą listę klientów w krajach APAC, w tym państwowego właściciela nowozelandzkiej autostrady, Agencję Transportu NZ, wszystkie samorządy w Nowej Zelandii oraz ich dostawców usług utrzymania dróg, ponad 120 samorządów w Australii, a także Zarząd Dróg na Fidżi.

Zobacz też:

thinkproject obsługuje już klientów w ponad 50 krajach na całym świecie. Dzięki temu przejęciu kontynuuje swoją międzynarodową ekspansję. Po otwarciu biura w Hongkongu w 2018 r., RAMM Software jest silnym uzupełnieniem rosnącej obecności thinkproject w regionie Azji, Australii i Oceanii (APAC). Pod względem strategicznym jest to kolejny krok w realizacji wizji thinkproject, aby stać się światowym liderem w construction intelligence, umożliwiającej osiąganie lepszych wyników w branży.

 

Bardzo się cieszymy z możliwości poszerzenia naszej platformy o rozwiązania w zakresie zarządzania aktywami firmy RAMM, ponieważ wzmacnia to nasza obietnicę „Projektuj na naszej platformie, Buduj na naszej platformie, Działaj na naszej platformie”. Włączenie silnego 40-osobowego zespołu RAMM wniesie do naszej firmy jeszcze więcej wiedzy o branży i platformie – Gareth Burton, CEO w thinkproject.

Graeme Norman, dyrektor generalny RAMM Software, będzie kontynuował współpracę z firmą na stanowisku Regional Manager w Australii i Nowej Zelandii. O przejęciu mówi: „Wejście w struktury thinkproject to dla nas ekscytujący czas, ponieważ pozwoli australijskiemu zespołowi kontynuować rozwój pakietu rozwiązań RAMM, a jednocześnie będzie mógł wykorzystać pakiet zintegrowanych rozwiązań SaaS dostępnych w ramach thinkproject na potrzeby istniejących i nowych klientów".

 

O thinkproject:

thinkproject, z siedzibą w Monachium jest światowym liderem w construction intelligence. Nasze cyfrowe technologie uwalniają potencjał ludzi i informacji, aby umożliwić osiągnięcie lepszych wyników w branży. Jest wiodącym europejskim dostawcą usług SaaS dla branży budowlanej i inżynieryjnej, posiadającym 2 500 klientów, ponad 150 000 użytkowników w ponad 50 krajach i ponad 400 pracowników. www.thinkproject.com

 

O RAMM Software:

RAMM z siedzibą w Auckland, Nowa Zelandia jest firmą dostarczającą oprogramowanie do zarządzania aktywami, pracą i zadaniami w terenie dla samorządów, władz krajowych, konsultantów i wykonawców w Australii, Nowej Zelandii i na Fidżi.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.