Targi Modernizacji Budynków w Krakowie

11.12.2012

Premierowa edycja Targów Modernizacji Budynków odbyła się pod koniec listopada. Przez dwa dni w stolicy Małopolski królowała tematyka inteligentnych budynków.

Targi Modernizacji Budynków w Krakowieto jedynaw Polsce specjalistyczna impreza targowa, będąca doskonałą platformą spotkań producentów i dystrybutorów materiałów budowlanych – inwestorów z fachowcami oraz  właścicieli nieruchomości z wykonawcami. Oprócz produktów na Targach prezentowano także usługi.

 

 

Patronem merytorycznym targów był Polski Instytut Budownictwa Pasywnego.Opracowany we współpracy z ekspertami instytutu program seminaryjny obejmował zagadnieniaz dziedziny technologii energooszczędnej, pasywnej oraz termomodernizacji. Uczestniczyli w nim przedstawiciele instytucji specjalistycznych, środowiska naukowego, branżowi specjaliści oraz praktycy z bogatym doświadczeniem. Odbyły się dwie debaty, które podejmowały tematykę rozwoju budownictwa pasywnego w Polsce i Europie. W roli eksperta wystąpił Günter Schlagowski.

 

 

Duże zainteresowanie wzbudził też Pokaz Sztuki Dekarskiej „Dobra Firma Dekarska”. Eksperci z Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy prezentowali różne technologie krycia dachów, m.in. dachówką ceramiczną, papą, a także wszystkie możliweakcesoria dachowe – począwszy od okien połaciowych, poprzez rynny, folie dachowe, po stopnie kominiarskie i płotki przeciwśniegowe.

Pierwsza edycja Targów Modernizacji Budynków pokazała, że na takie wydarzenie w Polsce branża budowlana czekała od dłuższego czasu.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in