Szkolenia: Zastosowanie warunków kontraktowych FIDIC w procesie inwestycyjnym

27.11.2012

MGG Conferences zaprasza na bezpłatne szkolenia „Zastosowanie warunków kontraktowych FIDIC w procesie inwestycyjnym”, które odbędą się 10-11 grudnia oraz 13-14 grudnia 2012 r. w Warszawie.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, w 100% dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

W programie szkolenia m.in:

– Warunki Kontraktowe FIDIC

– Zarządzanie budową na podstawie Warunków Kontraktowych FIDIC

– Przygotowanie i realizacja zamówienia publicznego na roboty budowlane z wykorzystaniem Warunków Kontraktowych FIDIC

 

Prowadzący szkolenie:

Mgr inż. Krzysztof Woźnicki EUR ING. Międzynarodowy ekspert w dziedzinie kontraktów budowlanych realizowanych wg standardów FIDIC, Senior Prezes Stowarzyszenia Inżynierów i Doradców (SIDIR), członek i przedstawiciel krajowy The Dispute Resolution Board Foundation. Akredytowany Ekspert ©KFE i Akredytowany Ekspert Instytutu Konsultantów Europejskich. Rozjemca i wykładowca. Zarządzał budowami takich obiektów jak Złote Tarasy w Warszawie, Hyatt Regency Hotel w Warszawie, Międzynarodowy Port Lotniczy OKĘCIE II.

 

Warunek formalny:

Do udziału w projekcie zapraszamy przedsiębiorców z firm mikro i małych, mających siedzibę (lub wyodrębnioną formalnie jednostkę) na terenie województwa mazowieckiego oraz ich pracowników (zatrudnionych na umowę o pracę) będących mieszkańcami województwa mazowieckiego lub wykonujących pracę na jego terenie. Jeden Przedsiębiorca może delegować na szkolenie dowolną liczbę pracowników w ramach projektu, z zastrzeżeniem, że jeden pracownik przedsiębiorstwa może zostać zgłoszony wyłącznie na jedno szkolenie w ramach Projektu.

 

Więcej informacji, w tym pełen program szkolenia www.mgg-conferences.pl

 

Projekt „Inżynierowie dla środowiska” jest realizowany w ramach Priorytetu VIII – „Regionalne kadry gospodarki”, Działanie 8.1 – „Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie”, Podziałanie 8.1.1 – „Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstw”.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.