Seminarium „Nowatorskie rozwiązania w mostownictwie i geoinżynierii”

03.08.2012

Celem seminarium jest popularyzacja wiedzy o nowościach w geotechnice i budownictwie mostowym.

Instytut Badawczy Dróg i Mostów, Oddział Warszawski Związku Mostowców Rzeczypospolitej Polskiej oraz KPRM zapraszają na seminarium: „Nowatorskie rozwiązania w mostownictwie i geoinżynierii”, które odbędzie się 13 listopada 2012 r. w Warszawskim Domu Technika NOT, ul. Czackiego 3/5, Warszawa.

 

 

Tematy referatów będą obejmować m. in.: patentowanie nowych rozwiązań, w tym szanse i zagrożenia związane z patentami europejskimi, korzyści z kontraktów prowadzonych metodą zaprojektuj i wybuduj, nowoczesne metody montażu mostów, łożyska, podpory mostów wykonanych z gruntu zbrojonego, nowe rodzaje pali.

Spotkanie jest kontynuacją wysoko ocenianych przez uczestników seminariów geotechnicznych, o których informacje wraz z programem i warunkami uczestnictwa można znaleźć na stronie: geo.ibdim.edu.pl

Przy zgłoszeniu i opłacie do 31 sierpnia 2012 r. dwa wartościowe bonusy.

Dla członków PIIB – DODATKOWA ZNIŻKA wysokości 50 zł od standarowej opłaty za seminarium.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.