Rusztowania modułowe Ringlock – nowość w ofercie Doka

Artykuł sponsorowany

06.11.2023

Rusztowania modułowe Ringlock to nowa pozycja w portfolio produktów Doka. Klienci na całym świecie mogą teraz zaopatrywać się w szalunki i rusztowania z jednego źródła, a także korzystać z płynnego planowania, niezawodnego montażu oraz demontażu, szybkiej dostępności i profesjonalnego procesu dzierżawy. Dzięki temu projekty budowlane mogą być realizowane jeszcze szybciej i wydajniej.

 

Na targach bauma 2022, największych na świecie targach branży budowlanej, stało się jasne, że Doka to obecnie nie tylko deskowania, ale i rusztowania modułowe Ringlock. Imponująca, 30-metrowa wieża rusztowaniowa Ringlock była tego niezwykłym przykładem. Rozszerzając swoje portfolio o te rozwiązanie, Doka odpowiada na aktualne wyzwania w branży budowlanej, takie jak wysokie koszty transportu, wąskie gardła w łańcuchu dostaw oraz zwiększone wysiłki organizacyjne i koordynacyjne na placach budów.

 

Rusztowania modułowe Ringlock

Doka rozszerza swoje portfolio o rozwiązania w zakresie rusztowań (fot. Doka)

 

Po pełnym przejęciu globalnego producenta rusztowań AT-PAC na początku 2023 r. Doka staje się teraz punktem kompleksowej obsługi wszystkich potrzeb klientów w zakresie deskowań i rusztowań. Zmniejsza to liczbę dostawców zaangażowanych w procesie budowlanym, zwłaszcza jeśli chodzi o wynajem szalunków i rusztowań z jednego źródła.

System rusztowań Ringlock oferuje szeroką gamę korzyści związanych nie tylko z samym rozwiązaniem technicznym, ale i logistyką sprzętu. Dzięki temu odpowiada na oczekiwania oraz potrzeby sowich klientów. Klienci korzystają z możliwości planowania, szybkiej dostępności i profesjonalnego procesu wynajmu opartego na niezawodnym produkcie wysokiej jakości. Zapewniając jeden punkt kontaktowy zarówno dla oferty rozwiązań szalunkowych, jak i rusztowań, klienci mogą zminimalizować wysiłki organizacyjne oraz koordynacyjne, oszczędzając w ten sposób czas i swoje zasoby. Ponadto ogólnoświatowa sieć sprzedaży firmy Doka zapewnia usprawniony proces zamówień oraz niezawodną dostawę, a globalna sieć serwisowa gwarantuje szybkie i elastyczne wsparcie.

 

Rusztowania modułowe Ringlock

Na targach bauma 2022 zaprezentowano moc inżynierii w postaci 30-metrowej wieży rusztowaniowej Ringlock (fot. Doka)

 

Kompleksowa dzierżawa z jednego źródła

Doka oferuje swoim klientom wydajną i wysokiej jakości dzierżawę szalunków oraz rusztowań. Klienci korzystają z płynnego i prostego procesu wynajmu, co pozwala im skoncentrować się na tym, co naprawdę ważne – ich projekcie budowlanym. Dzięki dodatkowej usłudze wynajmu od firmy nawet większe projekty budowlane mogą być realizowane szybko i łatwo, bez wysokich oraz dodatkowych kosztów poniesionych na inwestycję i zakupy nowego sprzętu. Klienci Doka mogą w ten sposób elastycznie reagować na wymagania oraz zachować efektywność ekonomiczną.

 

Rusztowania modułowe Ringlock

Oferując wyjątkowe bezpieczeństwo i trwałość, rusztowania Ringlock są idealnym rozwiązaniem na wszystkie place budowy, które wymagają niezawodnego rusztowania roboczego (fot. AT-PAC)

 

Maksymalna elastyczność

Rusztowania modułowe Ringlock są wszechstronnym rozwiązaniem do wykorzystania na każdym placu budowy, oferującym najlepszą jakość w atrakcyjnym stosunku ceny do wydajności. Dzięki swoim możliwościom system ten może być elastycznie wykorzystywany do różnych wymagań realizowanego projektu. To sprawdzone od dziesięcioleci na rynku rusztowań rozwiązanie systemowe jest idealnym uzupełnieniem szybkiego i bezpiecznego wykonywania zbrojenia oraz podparcia szalunków. Oprócz zastosowania jako rusztowanie fasadowe czy elewacyjne, Ringlock może być również używany jako kładka nad wykopem, schodnia, rusztowanie przejezdne, a także rusztowanie podwieszane lub podporowe.

Co więcej, rusztowanie Ringlock jest również niezwykle wytrzymałe, łatwe w montażu i w pełni kompatybilne z innymi szeroko stosowanymi i przetestowanymi systemami typu Ring na rynku. Ponadto ma ono certyfikat DIBt i jest zgodne ze wszystkimi normami bezpieczeństwa.

 

Podsumowując: bezpieczny i trwały wybór

Rusztowania modułowe Ringlock to idealne rozwiązanie dla rusztowań roboczych w projektach budowlanych, oferujące wyjątkowe bezpieczeństwo oraz trwałość. Jego solidna konstrukcja zapewnia stabilność i zmniejsza ryzyko wypadków, dając pracownikom pewność skutecznego wykonywania swoich zadań, a to oznacza zarówno monterów rusztowań, jak i użytkowników końcowych konstrukcji. Co więcej, ocynkowane wykończenie Ringlock zmniejsza koszty konserwacji i zapewnia długoterminową niezawodność, co w połączeniu z modułową konstrukcją umożliwia wszechstronne konfiguracje oraz długoterminową możliwość ponownego użycia. Stosując rusztowania Ringlock, klienci mogą być pewni, że inwestują w bezpieczne oraz trwałe rozwiązanie dla swoich potrzeb projektowych i budowlanych.

 

Czytaj także:

Doka dostarcza deskowanie dla Torre Isozaki – jednego z najwyższych budynków we Włoszech

Prawidłowe posadowienie rusztowań – co to znaczy?

Rusztowania przejezdne aluminiowe – wymagania techniczne i zapowiedź zmian

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in