Rusza V edycja kampanii Wybierz firmę z Certyfikatem DAFA!

01.03.2019

Walka o to, aby wysoki standard budownictwa stał się czymś naturalnym i oczywistym, nie jest łatwa. DAFA Stowarzyszenie Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad prowadzi kampanię, której celem jest promowanie wysokiej jakości produktów.

 

 

Oferując takie produkty i realizując inwestycje na najwyższym poziomie, firmy członkowskie DAFA mają stać się przykładem dla innych.

Stowarzyszenie nagradza rzetelność firm specjalnym certyfikatem, który stanowi rekomendację i pozwala dokonać przemyślanego wyboru.

Certyfikat DAFA to wyróżnienie, które stawia firmy w gronie partnerów biznesowych cechujących się wiarygodnością biznesową. Jest potwierdzeniem wysokiego poziomu fachowości oraz wiedzy w zakresie prawidłowego wykonywania i doboru materiałów na dachy płaskie, dachy zielone i fasady.

Inwestorzy lub generalni wykonawcy, planujący budowę, mogą znaleźć bazę firm z Certyfikatem DAFA – Katalog Członków DAFA na www.dafa.com.pl.

 

 

Przeczytaj też: Pokrycia dachów płaskich

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.