Rozbudowa fabryki w Krakowie

27.03.2008

PM Group Polska współpracuje z firmą Philip Morris Polska S.A. przy rozbudowie fabryki w Krakowie.

Firma PM Group Polska odpowiedzialna jest za prace projektowe przy rozbudowie istniejącej fabryki Philip Morris Polska S.A. W skład inwestycji wchodzi rozbudowa budynku biurowego dla Europejskiego Centrum Usług Philipa Morrisa oraz budowa nowych budynków magazynowych i produkcyjnych. PM Group Polska została również oficjalnym inżynierem kontraktu i będzie odpowiedzialna na nadzór nad realizacją całej inwestycji.

Inwestycja podzielona została na etapy. Pierwszy etap rozpoczął się marcu 2007 roku i obejmuje rozbudowę istniejącego budynku administracyjnego o dodatkowe 5 tys. mkw. Drugi etap to rozbudowa części produkcyjnej i magazynowej fabryki wraz z infrastrukturą zewnętrzną i budynkami technicznymi. Powierzchnia, o którą zostanie powiększona fabryka, wynosi 20 tys. mkw. Etap kolejny to budowa budynku produkcyjnego wraz z infrastrukturą o powierzchni 12 tys. mkw.
Zakres usług PM Group Polska dla firmy Philip Morris Polska S.A. obejmuje pełen zakres prac projektowych, w skład których wchodzi opracowanie projektów: koncepcyjnego, budowlanego, przetargowego i wykonawczego dla wszystkich branż, a także uzyskanie pozwolenia na budowę oraz przeprowadzenie procesu przetargowego w celu wyłonienia generalnego wykonawcy inwestycji. Obecnie trwają prace projektowe w ramach drugiego i trzeciego etapu inwestycji.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.