Remont nawierzchni na A4 Katowice-Kraków

09.10.2014

Na autostradzie A4 Katowice-Kraków trwają prace przy wymianie nawierzchni części jezdni w województwie małopolskim.

Prace prowadzone są na dwóch odcinkach autostrady w kierunku Krakowa, o długości dwóch i czterech kilometrów. Na czas trwania prac wprowadzono tymczasowe zmiany w organizacji ruchu. Nawierzchnia zostanie wyremontowana do końca października br.

Po dziesięciu latach użytkowania fragmentów jezdni A4 Katowice-Kraków, na których obecnie prowadzone są prace, nawierzchnia wymaga wymiany – mówi Rafał Czechowski, rzecznik prasowy Stalexport Autostrada Małopolska S.A.

O zmianach w organizacji ruchu Stalexport Autostrada Małopolska SA na bieżąco informuje kierowców na stronie internetowej oraz w serwisie Twitter. Wszelkie prace związane z wymianą nawierzchni zostaną tak przeprowadzone, aby ich skutki były jak najmniej odczuwalne dla użytkowników autostrady.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.