Quick Park Mysłowice

17.01.2017

Quick Park to pierwsze nowoczesne centrum handlowe w Mysłowicach, otwarte pod koniec listopada 2016 r.

W obiekcie o powierzchni najmu 13 160 m2 znajduje się ok. 45 sklepów, punktów usługowych, gastronomicznych oraz pierwsze w mieście wielosalowe kino. Centrum zapewnia również bezpłatny parking na 400 samochodów.

Inwestycja powstała u zbiegu głównych arterii komunikacyjnych ul. Katowickiej, która jest częścią krajowej drogi numer 79.

Projekt architektoniczny Quick Parku przygotowany został przez pracownię Vide Studio z Krakowa. Charakter bryły budynku tworzą rozpoznawalne znaki przestrzenne, czyli łamany nierzeźbiony dach nad pasażem i wejściami oraz zwieńczenie akcentem wysokościowym odwołującym się do architektury górniczej i przemysłowej Mysłowic. Wewnętrzny pasaż ma charakter miejskiej ulicy handlowej z posadzką z naturalnych materiałów kamiennych i klinkierowych, ławkami oraz zielenią, która będzie naturalnie doświetlona.

 

 

Deweloperem obiektu jest Real2B Development Sp. z o.o., która wspólnie z inwestorami: Retail Parks Fund FIZ AN oraz renomowanymi bankami realizuje sieć kilkudziesięciu regionalnych hybrydowych centrów handlowych pod nazwą Quick Park na terenie całego kraju. Ich cechą charakterystyczną jest usytuowanie bezpośrednio przy głównych arteriach komunikacyjnych oraz przy największych osiedlach mieszkaniowych. Quick Parki dedykowane są mieszkańcom mniejszych miejscowości – do 100 tys. ludności.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.