Przeszklona ściana z drzwiami MS iD Design

15.07.2010

Przeszklone ściany, z wyjściem do ogrodu, na taras lub balkon – to rozwiązanie architektoniczne, na które decyduje się coraz więcej właścicieli domów. W odpowiedzi na potrzeby rynku firma MS więcej niż OKNA wprowadziła do oferty nowoczesne drzwi podnoszono-przesuwne z PVC – MS iD Design.

Drzwi dostępne są w dwóch wariantach – dwu- oraz czteroskrzydłowym i pozwalają na przeszklenie ścian o szerokości nawet 6 m. Dla poprawy codziennego komfortu użytkowania, produkt wyposażono w system okuć HS-Portal 300 KF firmy Siegenia-Aubi. Dzięki temu otwieranie i przesuwanie skrzydeł drzwiowych (mogących ważyć nawet 300 kg) jest niezwykle łatwe i nie wymaga żadnego wysiłku.

W standardowym wyposażeniu produktu znajduje się izolowanie termicznie niski próg aluminiowy, ograniczający straty ciepła, a także zewnętrzny pochwyt oraz jednostronna wkładka i klamka umożliwiająca sterowanie od środka domu mikrowentylacją. Na życzenie Klienta drzwi MS iD Design mogą zostać wyposażone również w klamkę i wkładkę dwustronną, a także możliwość sterowania automatycznego. W ramach opcji dodatkowych dostępna jest również energooszczędna szyba SUPERtermo (U=0,5 W/m2K). Dzięki niej współczynnik przenikania ciepła całej konstrukcji może wynosić nawet 0,9 W/m2K.

Produkt dostępny jest w bogatej kolorystyce oklein – zarówno jednorodnych, jak również imitujących barwy i fakturę drewna.

 

Dostępne warianty:

1. Drzwi dwuskrzydłowe z jednym skrzydłem ruchomym

2. Drzwi czteroskrzydłowe, z ruchomymi skrzydłami środkowymi

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in