Prezes PIIB z wizytą u Ministra Infrastruktury

19.01.2018

17 stycznia br. Andrzej R. Dobrucki, prezes Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa, spotkał się z Andrzejem Adamczykiem, ministrem infrastruktury, w siedzibie ministerstwa w Warszawie.

Prezes PIIB przekazał na ręce ministra kopię pisma skierowanego do Mateusza Morawieckiego, prezesa Rady Ministrów, w którym podkreślił znaczenie budownictwa dla gospodarki oraz wyraził zaniepokojenie w związku z niepowołaniem ministerstwa budownictwa.

Podczas spotkania rozmawiano o sytuacji w polskim budownictwie oraz współpracy ministerstwa i samorządu zawodowego inżynierów budownictwa.

Jak podkreśli Andrzej R. Dobrucki, spotkanie przebiegło w miłej i konstruktywnej atmosferze charakterystycznej dla stron, którym sprawy Polski, w tym budownictwa, są bliskie.

 

Urszula Kieller-Zawisza

 

 

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.