Powstanie nowe osiedle w Kępie Zawadowskiej

26.08.2014

Grupa Plus Architekci przygotowuje nową realizację mieszkaniową na terenie Warszawy. Osiedle pięciu domów jednorodzinnych powstanie w II kwartale 2015 r. w Kępie Zawadowskiej na warszawskim Wilanowie.

Dwupoziomowe domy, położone na przestronnych działkach o powierzchni 1200 m², wpisują się w cichą okolicę Kępy Zawadowskiej, a jednocześnie wyróżniają się architekturą na tle innych wilanowskich osiedli. Dwukondygnacyjne, niepodpiwniczone budynki z garażem, o powierzchni użytkowej 256 m²(powierzchnia całkowita: 346 m²), wykonane są w technologii murowanej i mają dach dwuspadowy, kryty blachą ocynkowaną. Elewacja pokryta jest tynkiem, drewnem wykończeniowym i cegłą klinkierową. Światło dzienne zapewniają duże przeszklenia.

Inwestorem jest firma Invest-Art z Warszawy.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.