Posiedzenie Zespołu ds. funduszu spójności

05.12.2018

14 listopada br. w siedzibie Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa odbyło się pierwsze posiedzenie Zespołu ds. funduszu spójności. Obrady prowadził Andrzej Cegielnik, przewodniczący komisji.

Zespół został powołany uchwałą Krajowej Rady PIIB z dnia 5 września 2018 r. w celu opracowania projektu systemu zapewniającego wszystkim członkom PIIB równy dostęp do świadczeń na ich rzecz, w tym także szkoleń.

W składzie Zespołu ds. funduszu spójności znaleźli się przedstawiciele następujących okręgowych izb:

  • Lubuskiej OIIB – Andrzej Cegielnik, przewodniczący
  • Kujawsko-Pomorskiej OIIB – Jarosław Bobkowski
  • Mazowieckiej OIIB – Tadeusz Gałązka
  • Opolskiej OIIB – Wiesław Baran
  • Pomorskiej OIIB – Kazimierz Garbacz
  • Śląskiej OIIB – Edmund Janic
  • Świętokrzyskiej OIIB – Danuta Jamrozik-Szymkiewicz
  • Wielkopolskiej OIIB – Kazimierz Ratajczak

 

Andrzej Cegielnik

 

W trakcie posiedzenia uczestnicy omówili formy świadczeń na rzecz członków samorządu zawodowego funkcjonujące w okręgowych izbach oraz w PIIB. Są one różne w poszczególnych izbach i uzależnione m.in. od wielkości posiadanego budżetu oraz przewidzianych na ten cel środków finansowych.

Podczas spotkania potwierdzono konieczność prowadzenia dalszych działań mających na celu likwidowanie występujących różnic i opracowanie systemu zapewniającego wszystkim członkom PIIB równego dostępu do świadczeń na ich rzecz. Zagadnienia te będą tematem dyskusji następnego posiedzenia.

Członkowie komisji zwracają się także do członków PIIB, którzy byliby zainteresowani tą problematyką, o przesyłanie swoich projektów na adres: zfs@piib.org.pl.

 

Andrzej Cegielnik

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.