Podgrzewacze trójfazowe

05.05.2008

KDH Luxus hydraulic i KDE Bonus electronic to elektryczne przepływowe podgrzewacze wody oferowane przez firmę KOSPEL.

Połączono w nich nowoczesny design ze sprawdzoną technologią wykonania zespołów grzejnych.
Technologia wykonania grzałek zastosowana w podgrzewaczach KDH Luxus hydraulic i KDE Bonus electronic stosowana przez firmę KOSPEL od kilkunastu lat została przetestowana przez ponad 2 miliony użytkowników i sprawdziła się w każdych warunkach. Grzałki zastosowane w podgrzewaczach, osadzone w rurkach miedzianych nie mają bezpośredniego kontaktu z wodą, dzięki czemu są odporne na zanieczyszczenia oraz pęcherze powietrza pojawiające się w wodzie.

Podgrzewacze KDH Luxus hydraulic włączają się automatycznie i w zależności od ilości przepływającej wody załączają I lub II stopień mocy.
Jednak najbardziej komfortowe i oszczędne użytkowanie zapewniają podgrzewacze sterowane elektronicznie KDE Bonus electronic. Dają możliwość płynnej regulacji i stabilizacji temperatury. Pracują przy niewielkich ciśnieniach – są idealnym rozwiązaniem w przypadku zastosowania hydrofora. Kolejnym istotnym atutem podgrzewaczy sterowanych elektronicznie jest możliwość zasilania wodą wstępnie podgrzaną, np. przy współpracy z zasobnikiem c.w.u. w układzie solarnym.
Nawet najbardziej niezawodne urządzenia ulegają naturalnej eksploatacji. Poszczególne podzespoły z biegiem lat zużywają się. Wyroby firmy KOSPEL (w przeciwieństwie do produktów wielu innych marek) skonstruowane są w taki sposób, aby łatwo można było wymienić każdy drobny element. Użytkownik nie jest skazany na wysoki koszt zakupu całych modułów. Jednocześnie sieć Autoryzowanych Punktów Serwisowych służy szybką, niezawodną i co ważne niedrogą obsługą na terenie całego kraju.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.