Płyty Sundeck

17.11.2017

Starannie odwzorowany rysunek słojów i klasyczne kolory sprawiają, że płyty z gresu porcelanowego Sundeck z linii Libet Ceramic oddają urodę naturalnego drewna.

Płyty Sundeck z linii Libet Ceramic to trzy wersje kolorystyczne: ciemna (classic), ciepła (origin) i lekko spatynowana (spirit), oraz dwa praktyczne formaty – kwadrat o boku 60 cm i prostokąt o wymiarach 30 x 120 cm, przypominający kształtem drewnianą deskę. Miłośnikom motywów drewna dedykowane są też w ramach linii Ceramic: Signature, Nau, Rail oraz NooN. Każda z nich charakteryzuje się odmienną stylistyką.

 

 

Płyty z linii Libet Ceramic są trwałe, wytrzymałe, mrozoodporne, nienasiąkliwe oraz niewrażliwe na działanie takich substancji, jak kwasy czy sól. Nie wymagają konserwacji i są łatwe do utrzymania w czystości – mogą być czyszczone przy użyciu myjki ciśnieniowej. Są też bezpieczne dla użytkowników dzięki wysokiej klasie antypoślizgowości (R11). Wszystkie te cechy sprawiają, że można je stosować nie tylko na tarasie czy przydomowym patio, ale nawet w bardzo wymagających lokalizacjach, takich jak otoczenie basenu czy przestrzenie publiczne.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.