Pistolet Easy!Force do mycia ciśnieniowego

17.03.2017

Nowy pistolet Easy!Force firmy Kärcher został zaprojektowany tak, że to siła wody pracuje za użytkownika, dzięki czemu operowanie pistoletem i lancą staje się o wiele prostsze.

Pistolet to nowy design i nowa zasada działania, mianowicie wykorzystuje on siłę odrzutu wysokiego ciśnienia wody, aby zmniejszyć siłę potrzebną do utrzymania wciśniętego spustu. Dodatkowo wyposażony jest w intuicyjną blokadę, która zapobiega przypadkowemu uruchomieniu.

Pistolet Easy!Force jest dostępny w dwóch wersjach: Easy!Force oraz Easy!Force Advanced. W wersji Easy!Force pistolet ma bardzo wysokiej klasy zawór ze stali szlachetnej. W wersji Advanced pistolet ma zawór, który jest wykonany z ceramiki, co daje lepsze efekty i zapewnia większą szczelność oraz trwałość zaworu (trwałość zwiększona o 400%). Testy potwierdziły, że pistolet Easy!Force Advanced jest o ponad pięć razy bardziej wytrzymały niż inne produkty tej kategorii.

 

 

Firma Kärcher wykorzystała sposobność, jaka nadarzyła się w związku z produkcją nowego pistoletu, by dokonać dalszych ulepszeń. W rezultacie tych działań zmieniono złącza pistoletu w ten sposób, że teraz, aby podłączyć różnego rodzaju elementy, np. węża czy lancę, wystarczy jeden obrót o 360 stopni. Zawdzięczamy to zmienionym gwintom o nazwie Easy!Lock. Innowacyjny system połączeń mieści w sobie zalety szybkozłączki (szybkość połączenia) i łączenia z gwintem (niezawodność, bezpieczeństwo i stabilności). Dzięki opatentowanej konstrukcji Easy!Lock system zmniejsza czas nawet do 5 razy podłączania i rozłączania w porównaniu do tradycyjnych systemów gwintowych, zachowując jednocześnie trwałość i wytrzymałość. Łącznie zmieniono 476 akcesoriów i wyposażono je w nowe gwinty. Dzięki specjalnym adapterom nowy pistolet może być również połączony ze starszymi modelami urządzeń.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.