Piła wielofunkcyjna

14.02.2008

W ofercie firmy Proma Polska jest już dostępna wielofunkcyjna piła Arbortech AS160, która jest nowością na polskim rynku.

Piła AS160 australijskiej marki Arbortech przeznaczona jest do cięcia materiałów kruchych, m.in. cegieł wypalanych, płyt gipsowych, płyt wzmacnianych włókniną, łupków na gont i drewno. Urządzenie dostarczane jest z kompletem brzeszczotów. Do urządzenia dołączona jest zdejmowalna osłona metalowa, zdjęcie której pozwala nam na zwiększenie głębokości cięcia do 120 mm. Z kolei zastosowane tej osłony zwiększa skuteczność odciągania pyłu.
W porównaniu z piłami konwencjonalnymi Arbortech AS160 pracuje o 40% wydajniej, zachowując przy tym wysoką precyzję. Niezwykła wydajność pracy urządzenia jest możliwa dzięki opatentowanemu roboczemu ruchowi tnącemu po okręgu dwóch przeciwbieżnych ostrzy. Podczas cięcia powstaje znikoma ilość kurzu, co sprawia, że miejsce pracy jest bardziej higieniczne, a zdrowie użytkownika mniej narażone na niebezpieczeństwo. Dodatkowo istnieje możliwość podłączenia odkurzacza do osłony, by praktycznie zlikwidować emisję pyłów. Większe bezpieczeństwo i komfort pracy zapewnia także uchwyt amortyzujący uderzenia i wibracje. Jest on tak zaprojektowany, by zapewnić pełną kontrolę nad urządzeniem.
Piła Arbortech AS160 jest stosunkowo cicha (maksymalny poziom hałasu to 108 dB w odległości 1m), lekka (4,3 kg) i praktycznie bezpyłowa, co zdecydowanie poprawia komfort pracy instalatorom wszystkich branż, konserwatorom zabytków, robotnikom budowlanym, jak również „domorosłym budowlańcom”. Urządzenie to doskonale sprawdza się w mniej lub bardziej typowych pracach instalacyjnych: wycinaniu kanałów wentylacyjnych, kanalizacyjnych, elektrycznych, itp. Podczas renowacji i remontów nie można wyobrazić sobie lepszego urządzenia do wycinania otworów okiennych i drzwiowych, cięcia spoin, cegieł, drewna budowlanego czy grubych korzeni. Trwałość i wysoka jakość elementów, które posłużyły do wyprodukowania tego urządzenia, sprawią, że każde zadanie, którego podejmiemy się mając piłę Arbortech w swoich rękach, okaże się zadziwiająco łatwe.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.