Ozdoba dachu

28.09.2007

Obecnie dekarstwo to nie tylko zawód, ale i sztuka tworzenia piękna. Specjalista powinien zrealizować każdą wizję klienta, a produkt w jego rękach to narzędzie służące spełnieniu oczekiwań. Przykładem takiego produktu, są elementy systemu Galeco STAL.

System na łuku został wykonany w ten sposób, że pociętą rynnę zamontowano na łącznikach obsadzonych w hakach nakrokwiowych. Rynna wchodzi mimo to jedna w drugą (na zakładkę) zgodnie ze spadkiem wody (z włosem). Spójne połączenie tych kształtek na tym wyszukanym w kształcie dachu, daje obraz profesjonalizmu dekarza jak i niezawodności użytego materiału. I tym sposobem rynna może być ozdobą każdego dachu – choćby najbardziej wykwintnego.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.