Ośrodek szkoleniowy w Zalesiu gotowy

13.01.2020

Ośrodek szkoleniowy w Zalesiu pod Warszawą został oddany do użytku.

 

 

Ośrodek szkoleniowy w Zalesiu położony na leśnej działce to inwestycja firmy OrsNet.

Trzykondygnacyjny budynek stanął na działce o powierzchni 3,5 tys. m². Jego powierzchnia użytkowa to 1,9 tys. m². Natomiast podziemny garaż zajął 659 m². Budynek o konstrukcji żelbetowej został usytuowany na łagodnym stoku.

– W robotach wykończeniowych zastosowaliśmy między innymi tynk drewnopodobny oraz ciemnoszary tynk mozaikowy renomowanych producentów. W połączeniu z samonośnymi balustradami szklanymi dało to bardzo dobry efekt wizualny, estetyczny. Pastelowe barwy pomieszczeń wewnętrznych również harmonijnie komponują się z atrakcyjnym leśnym otoczeniem ośrodka – mówi Maciej Kozak – kierownik budowy z ramienia Totalbud SA, generalnego wykonawcy ośrodka szkoleniowego w Zalesiu.

Projekt architektoniczny wykonała pracownia Archigraf.

 

 

Czytaj także: Zespół budynków mieszkalnych Nova Królikarnia

Powstaje Biały Dom na stołecznej Białołęce

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.