Ogrodzenia gambionowe

26.04.2016

Zastosowanie gambionów pozwala na uzyskanie bezpiecznego i nietuzinkowego ogrodzenia.

Ogrodzenia marki Progress to innowacyjne rozwiązanie, wpisujące się w najnowsze  trendy. Gabiony, czyli kosze z kratkami, które wypełnione są najczęściej kamieniem, możemy dowolnie komponować, niczym klocki i napełniać, w zależności od tego, czy chcemy zamknąć, czy otworzyć swoją przestrzeń. W ofercie firmy Progress znajdują się trzy grubości konstrukcji, co pozwala na zastosowanie ogrodzenia na dużych, jak i małych terenach. Z kolei trójkątny kształt drutu oraz specjalnie zaprojektowany wzór kratki tworzą niezwykły charakter ogrodzeń, nadając im lekkości.

Jeżeli szukamy schronienia przed codziennym zgiełkiem, najlepszym rozwiązaniem będą gabiony wypełnione po brzegi, które nie pozwolą, aby nieproszony gość zaglądał do ogrodu. Dowolnie można zmieniać ich grubość, np. zostawiając przestrzeń na doniczki. Przeplatanie gabionów z wąską kratką to idealny pomysł dla osób lubiących minimalizm i nowoczesność. Takie ułożenie konstrukcji pozwala nam czuć się swobodnie w ogrodzie, mimo że wpuszcza odrobinę światła z zewnątrz. Kolejną propozycją  jest częściowe wypełnienie systemu kamieniami. To rozwiązanie zapewnia intymność, a jednocześnie pokazuje elewację. Regulując wysokość napełnienia sami decydujemy, ile chcemy pokazać.

Dla osób lubiących otwarte przestrzenie, ale chcących zachować bezpieczeństwo, idealnym pomysłem jest zastosowanie mniejszej ilości kamienia.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in