Wykonam projekty w Pamir MiTek (wiązary dachowe, konstrukcje)

cała Polska

08.01.2024

Podejmę pracę zdalną na umowę zlecenie, na część etatu z rozliczeniami z wykonanej pracy lub na innych warunkach (do ustalenia) jako konstruktor/projektant przy sporządzaniu projektów drewnianych prefabrykowanych (wiązarowych) konstrukcji dachów i stropów. Jak również przy rozrysowywaniu konstrukcji dla celów przedstawienia ofert projektowo-cenowych inwestorom i deweloperom.

 

Kilka słów o mnie:

– Zaprojektowałem kilkaset konstrukcji dachów i stropów dla budynków mieszkalnych jedno- i wielorodzinnych, usługowo-handlowych, użyteczności publicznej, przemysłowych i rolniczych oraz kilka budynków w technologii szkieletowej – drewnianej.
– Sporządziłem kilkaset projektów technicznych, produkcyjnych (warsztatowych) i montażowych. Ponadto prowadziłem zestawienia materiałowe (tarcicy, płytek kolczastych, złączy i łączników ciesielskich i innych).
– Posiadam doświadczenie z kilku zakładów prefabrykacji konstrukcji dachowych. W tym w trzech zakładach miałem okazję być od samego początku ich powstawania wprowadzając technologię MiTek oraz dokumentację, a zakłady te istnieją do dzisiaj. Kilka lat miałem okazję być również tuż przy dziale produkcyjnym jako inżynier produkcji.
– Posługują się biegle i na bardzo wysokim poziomie oprogramowaniem Pamir stosowanym w technologii MiTek. Jak również posługuję się oprogramowaniem wspomagającym projektowanie typu CAD jak GStarCAD, AutoCAD, ZWCAD i pakietem biurowym Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint).
– Cechuje mnie bardzo dobra umiejętność czytania rysunków technicznych.
– Posiadam umiejętność zdalnego programowania piły sterowanej numerycznie Randek AB (listy cięć, sterowniki na piłę), z zaprogramowaniem pił innych producentów (np. Hundegger AG) również nie powinno być większego problemu (podobna zasada).
– Posiadam wykształcenie wyższe, techniczne, tytuł magistra inżyniera, 5-letnie studnia stacjonarne (dzienne) na AGH w Krakowie.
– Brałem udział w sześciu dwudniowych stacjonarnych szkoleniach w siedzibie firmy MiTek w Legnicy oraz w ok. 16. szkoleniach zdalnych. Choć tak naprawdę szkolenia, to nieco ponad promil wiedzy, którą zdobywa się głównie projektując konstrukcję widząc jak powstają fizycznie, a potem są montowane.
– Przedstawiłem klientom co najmniej 2 tysiące szczegółowych i spersonalizowanych ofert projektowo-cenowych na drewniane, wiązarowe (prefabrykowane) konstrukcje dachowe wraz z koncepcyjnym rozrysowaniem konstrukcji (widoki wizualizacji 3D, koncepcyjne modele w Pamir Viewer i SketchFab) wraz z kosztorysami.
– Na co dzień mam kontakt z kierownikami budów, inwestorami/klientami, architektami, projektantami konstrukcji i budowlańcami.
– Bardzo dobrze znam branżę prefabrykowanych konstrukcji drewnianych w naszym kraju.
– Posiadam pełną i stworzoną przez siebie dokumentację, szablony, pliki wsadowe, biblioteki, arkusze kalkulacyjne online związane z niniejszą branżą.
– Projektowanie i konstruowanie, w którym to posiadam wieloletnie doświadczenie, jest moją pasją i zamiłowaniem jeszcze od czasów studenckich.
– Obecnie pracuję w trybie w 100 proc. zdalnym na umowę o pracę jako główny konstruktor i projektant w jednej z firm wiązarowych. Posiadam „wolne moce przerobowe” poza czasem pracy dla ww. firmy (wolne weekendy, późne popołudnia i wieczory).
– Możliwość nawiązania współpracy od zaraz z firmą z każdego województwa w Polsce.
– Mam 35 lat, mieszkam w okolicach Wadowic w woj. małopolskim, jestem kawalerem, posiadam prawo jazdy kat. B.

 

Proszę o kontakt poprzez Lento, a wtedy prześlę Państwu CV, wraz z listem motywacyjnym oraz portfolio zawodowym. Gwarantuję odpowiedź do 24 godzin. W ogłoszeniu nie podaję prywatnego numeru telefonu z uwagi na otrzymywanie telefonów związanych z telemarketingiem.

 

Uprzejmie dziękuję oraz życzę miłego dnia.

Kontakt:

Telefon: 999 888 777

Email: piotr.marasek@mailplus.pl

Województwo: cała Polska

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in