Specjalista ds. kosztów – Quantity Surveyor

zachodniopomorskie

17.12.2019

Dla międzynarodowej firmy budowlanej poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko: Quantity Surveyor. To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole. Jeśli posiadasz min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość angielskiego na co najmniej poziomie dobrym, nie wahaj się, aby aplikować na to stanowisko.

Uwaga: Please send English CV.

Specjalista ds. kosztów / Quantity Surveyor
Miejsce pracy: Police

Zakres obowiązków:
– zarządzanie, kontrola i rozliczanie kosztów inwestycji budowlanej (fabryka),
– bieżący monitoring inwestycji,
– szacowanie i kontrola kosztów projektu,
– analiza rezultatów na podstawie prognoz,
– monitorowanie i koordynacja otrzymywania płatności od klienta i podwykonawców,
– przygotowywanie raportów na bieżące potrzeby kierownictwa,
– pomoc we wdrażaniu i doskonaleniu systemu kontroli inwestycji,
– prace biurowe konieczne do wykonania wszystkich powyższych zadań

Wymagania:

– wykształcenie wyższe budowlane lub pokrewne,
– min. 2 lata doświadczenia zawodowego jako specjalista ds. kosztów inwestycji lub podobnym (specjalista ds. przygotowania produkcji, specjalista ds. wycen, kosztorysant, qantity surveyor, cost manager, itp.)
– dobra znajomość języka angielskiego technicznego,
– umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy i współpracy w zespole,
– gotowość do rozpoczęcia pracy oraz elastyczność.

Oferujemy:
– umowę zlecenie – kontrakt na 3 lata,
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– zakwaterowanie,
– doświadczenie w międzynarodowej firmie budowlanej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV w języku angielskim.

Uprzejmie prosimy o umieszczeniu w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz do 6 miesięcy po jej zakończeniu (zgodnie z ustawa z dnia 10.05.2018r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2018r. nr 1000,)w związku z rozporządzeniem RPEIR UE 2016/679 Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04.?

Kontakt:

Telefon: 511240962

Email: jan.lis@max-power.com.pl

Województwo: zachodniopomorskie