Specjalista ds. kosztorysowania

mazowieckie

22.04.2022

W związku z rozwojem PASZKIEWICZ FIRMA BUDOWLANA SP. Z O.O. poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Specjalista ds. kosztorysowania (FIT-OUT, SHELL & CORE)

Opis stanowiska:
• Przygotowywanie kalkulacji kosztów inwestycji.
• Wykonywanie obmiarów do wycen na podstawie dokumentacji projektowej.
• Analiza kosztorysów oraz rysunków technicznych.
• Pozyskiwanie ofert od podwykonawców i dostawców materiałów.
• Analiza cen materiałów i robót budowlanych na rynku.
• Koordynowanie, opracowywanie i przygotowywanie danych niezbędnych do wykonania i złożenia oferty.
• Kontrolowanie kosztów i budżetów realizacji projektów budowlanych.
• Monitorowanie poprawności wydatkowania budżetu zgodnie z projektem.
• Współpraca przy scaleniu wyceny całego zadania i opracowywanie budżetu oferty.

Oczekujemy:
• Minimum rocznego doświadczenia w samodzielnym kosztorysowaniu robót budowlanych w sektorze Fit-Out, Shell & Core, planowania i budżetowania wykonania inwestycji budowlanych.
• Praktycznej umiejętności szacowania kosztów inwestycji.
• Wykształcenia wyższego (budownictwo bądź pokrewne).
• Dobra znajomości oprogramowania AutoCad oraz pakietu MS Office.
• Umiejętności analitycznego myślenia.
• Sumienności, rzetelności i koncentracji w szczegółach.
• Bardzo dobrej organizacji pracy własnej.
• Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację może stanowić atut.
• Umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę bądź B2B (w zależności od preferencji kandydata).
• Możliwość pracy przy ciekawych i wymagających projektach biurowych.
• Niezbędne narzędzia pracy.
• Pracę w komfortowym biurze.
• Pracę w miłej atmosferze w ambitnym i dynamicznym zespole.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Kontakt:

Telefon: 516056688

Email: biuro@paszkiewiczfb.pl

Województwo: mazowieckie