Project Manager (m/k)

dolnośląskie

29.01.2013

Agencja Zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136) należy do grupy Trenkwalder International AG, która jest jedną z wiodących agencji pracy tymczasowej w Europie z obrotem powyżej 1 miliarda euro i zatrudnieniem ponad 70 000 pracowników. Trenkwalder działa w 19 krajach Europy.

W związku z rozszerzaniem działalności u naszego partnera, międzynarodowej firmy budowlanej z doskonałymi referencjami od Klientów, obecnie poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: okolice Warszawy
nr ref.: PM/WAW/0113

OBOWIĄZKI:
Zadania poszukiwanej osoby koncentrować się będą na zapewnieniu terminowej realizacji pracy na placu budowy (okolice Warszawy) oraz bezpieczeństwa pracujących tam osób. Wspierać będzie go zespół inżynierów. Pozostałe przykładowe zadania:
– planowanie, koordynowanie i kontrolowanie harmonogramów,
– kontrola kosztów i cen, realizacja budżetu,
– przeprowadzenie przetargów dla podwykonawców, dokonywanie odbioru prac, wycena robót dodatkowych,
– inne czynności wymagane przy zarządzaniu projektem i konieczne do wykonania tych zadań.

WYMAGANIA:
– wykształcenie wyższe kierunkowe (inżynieryjne lub budowlane, studia politechniczne o specjalizacji budowlanej, konstrukcyjnej),
– znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnego mówienia, dobrego czytania oraz pisania (dokumentacja techniczna w języku angielskim),
– posiadanie uprawnień budowlano-konstrukcyjnych bez ograniczeń,
– 5-letnie doświadczenie na budowach, atutem będzie z ramienia generalnego wykonawcy (obiekty przemysłowe),
– gotowość do odbywania podróży służbowych, pracy poza miejscem zamieszkania,
– doświadczenie w zarządzaniu kosztorysowaniem inwestycji, tworzeniu harmonogramu, w ofertowaniu podwykonawców oraz kontroli robót,
– doświadczenie w przygotowaniu i przeprowadzeniu całego procesu wykonawczego wraz z dokumentacją (raport końcowy projektu),
– bardzo dobra znajomość przepisów BHP.

OFERUJEMY:
– umowę o pracę na okres kontraktu budowlanego,
– atrakcyjne warunki pracy i płacy,
– pakiet relokacyjny (w okresie 2-3 m-c pobytu szkoleniowego we Wrocławiu),
– możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym środowisku pracy i doświadczonym zespole,
– realizację własnych pomysłów i zamierzeń w codziennej pracy,
– możliwość uzyskania cennych referencji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV (w wersji edytowalnej) na adres e-mail z dopiskiem PM/WAW/0113 w tytule. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami, jednocześnie informując, że aplikacje bez podanego numeru referencyjnego nie będą rozpatrywane.

Agencja Zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)
E-mail: rekrutacja.lorkowska@trenkwalder.com.pl
www.trenkwalder.pl

Prosimy o dopisanie w CV: \”Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie, archiwizowanie moich danych osobowych przez Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. w celu realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).

Kontakt:

Telefon: brak

Email: rekrutacja.lorkowska@trenkwalder.com.pl

Województwo: dolnośląskie