Inżynier elektryk

mazowieckie

28.01.2013

Inżynier Elektryk
– branża elektroenergetyczna

Miejsce pracy: Warszawa
Wymiar pracy: cały etat

Najważniejsze zadania:
1. Współpraca z Kierownikiem Budowy.
2. Prowadzenie dokumentacji technicznej budowy.
3. Przygotowywanie dokumentacji projektowej i powykonawczej.
4. Bieżąca współpraca z firmami podwykonawczymi.
5. Rozliczanie wykonanych prac.

Do aplikowania na w/w stanowisko zachęcamy osoby z:
– wykształcenie kierunkowe (branża elektryczna)
– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)
– umiejętność oceny pracy instalacji elektrycznej oraz czytania rysunku technicznego
– bardzo dobra organizacja pracy własnej
– bardzo dobra znajomość AUTOCad
– uprawnienia SEP (mile widziane)
– umiejętność kosztorysowania
– prawo jazdy

Gwarantujemy:
-Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i efektów pracy
-Odpowiedzialne i samodzielne stanowisko pracy
-Stabilną, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej na rynku pozycji
-Rozwój zawodowy

Jeśli uważasz, że spełniasz nasze oczekiwania zachęcamy do przesłania aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres e-mail: rekrutacja@grupaenco.pl z dopiskiem w tytule: INŻYNIER ELEKTRYK.
Prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ENCO Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883)”.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Kontakt:

Telefon: 22 543 72 00

Email: rekrutacja@grupaenco.pl

Województwo: mazowieckie