Monter wiat i zadaszeń

zagranica

20.08.2020

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 12 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług.

Dla naszego klienta – firmy zajmującej się produkcją i montażem lekkich konstrukcji budowlanych (wiat, zadaszeń, markiz, przystanków komunikacji miejskiej i in.) – poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:

Miejsce pracy: Zele, Belgia

Opis stanowiska:

– wykopy i zalewanie fundamentów,
– wiercenie punktów zaczepnych (kotwiczenie),
– pomoc przy montażu: konstrukcji oraz zadaszeń wiat rowerowych i przystankowych, schodów, markiz i innych konstrukcji przygotowanych pod zamówienia klientów firmy,
– pomoc w montażu pokryć dachowych i ściennych (blacha, drewno, tworzywa sztuczne, szkło, itp.),
– praca w 2-3 osobowym zespole pod nadzorem kierownika,
– praca na budowie, na zewnątrz (różne lokalizacje).

Wymagania:

– komunikatywna znajomość języka angielskiego/francuskiego,

– min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (monter konstrukcji/wiat/altan/zadaszeń itp.),

– umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego,

– umiejętność wykorzystania elektronarzędzi w pracy (wkrętarka, szlifierka, itp.),

– prawo jazdy kat. B – warunek konieczny,

– brak przeciwwskazań do pracy na wysokości (do 10 m),

– wysoka motywacja do wykonywania pracy fizycznej w różnych warunkach atmosferycznych,

– umiejętność pracy w zespole,

– dokładność i punktualność.

Oferujemy:

– zatrudnienie na warunkach belgijskich,

– stawkę: 14,27 euro/h (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo),

– dodatek wakacyjny – w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 4170 ? brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto),

– premię roczną – w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2260 euro brutto ( 8,33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego,
– gwarantowane 38 h pracy tygodniowo (8.00-16.30),
– pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem,
– opiekę polskiego koordynatora,
– możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania – 80 euro / tydzień,
– możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego – 7,5 euro miesięcznie,
– dofinansowanie do dojazdów do pracy,
– płatne święta,
– pomoc w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego,
– termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem!

Dodatkowe informacje:

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Link2europe sp. z o.o. z siedzibą w Opolu moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)”.

Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych, będzie Link2europe z siedzibą przy ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu.

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę!

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 503 028 187, a.capkunis@link2europe.pl

Kontakt:

Telefon: 503028187

Email: a.capkunis@link2europe.pl

Województwo: zagranica