Młodszy specjalista ds. projektowania konstrukcji/kosztorysowania

małopolskie

24.09.2020

Poszukuję pracy jako absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie. Obecnie ukończyłem II stopień studiów budowlanych o specjalizacji Konstrukcje budowlane i inżynierskie.

 

Stale poszerzam swoją wiedzę w zakresie materiałów budowlanych, co ułatwia mi dostosowanie się do obecnych realiów rynku. W trakcie studiów dwukrotnie odbyłem praktykę w firmie Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane Dk-Bud, gdzie wykonywałem obowiązki asystenta inżyniera budowy podczas wykonywania projektu budowlanego. W okresach wakacyjnych w trakcie studiów miałem przyjemność pracować w firmie P. H. U Builder przy wykonywaniu termomodernizacji budynków jako pracownik budowlany. Posiadam wiedzę na temat procesu termomodernizacji oraz materiałów potrzebnych do jej wykonania. Moim najświeższym doświadczeniem była praca w firmie Remax Construct Sp. z o.o. na stanowisku inżyniera budowy.

 

Pracując w firmach wykonujących konstrukcje budowlane stwierdziłem jednoznacznie, że moim powołaniem jest jednak wykonywanie projektów, jak i obmiarów lub wycen. Był to główny powód, aby na II stopień studiów wybrać specjalizację KBI.

 

Bardzo dobrze operuję programem AutoCAD oraz pakietem MS Office a dodatkowo w stopniu dobrym Robot Structural oraz Norma Pro. Podczas ostatniego semestru studiów I stopnia miałem przyjemność obcować z programem Revit gdzie poznałem jego podstawy. Zdałem egzamin z języka angielskiego na poziomie B2, z językiem niemieckim miałem styczność w okresie uczęszczania do szkoły gimnazjalnej gdzie opanowałem go na poziomie A1/B2. Nie używałem go od tego czasu, jednak mam dobre podstawy aby w szybkim stopniu przyswoić go na poziomie komunikatywnym.

 

Zależy mi na jak największym rozwoju zawodowym aby poszerzać swoją wiedzę oraz nabywać doświadczenie. Jestem gotowy na podjęcie nowych wyzwań. Charakteryzuje mnie motywacja do pracy i chęć zdobywania doświadczenia. Potrafię dobrze zorganizować swój czas. Jestem osobą precyzyjną i staram się o jak najlepsze wykonanie powierzonych mi zadań.

Pracę mogę podjąć od września 2020 r. Z przyjemnością prześlę CV jak i wybiorę się na rozmowę rekrutacyjną.

Interesuje mnie praktyka, staż lub praca stała.

Kontakt:

Telefon: 507230871

Email: barteknawrot112@gmail.com

Województwo: małopolskie

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.