Kosztorysy, przedmiary, dokumentacja PzP

cała Polska

04.09.2023

Prowadzimy od 15 lat biuro usług inżynieryjnych dla budownictwa, w którym realizujemy wszelkie zagadnienia związane z obsługą inwestorów oraz firm wykonawczych.

 

Nasze biuro oferuje:

– wyszukiwanie przetargów/zleceń na wskazanym terenie,
– wykonywanie kosztorysów, obmiarów robót etc.

– analizę specyfikacji przetargów wraz z dokumentacją,
– przygotowywanie dokumentacji powykonawczych,
– opracowywanie dokumentacji bieżących jak wnioski materiałowe, rozliczenia itp

 

Pracujemy w oparciu o licencjonowane oprogramowanie Autocad, Norma. Bazujemy na największych bazach zamówień publicznych w Polsce. Współpracujemy z największymi hurtowniami i producentami, dzięki czemu nasze kosztorysy są realnym odzwierciedleniem kosztów które wynikają z realizacji.

 

Dlaczego nasze biuro ?
Oferujemy współpracę ryczałtową w skali miesiąca, cyklicznie wyszukujemy przetargi i zlecenia z danej branży klienta, opracowujemy kosztorysy oraz niezbędną dokumentację. U nas nie spotkacie się Państwo z jakimkolwiek limitem usług czy pozycji kosztorysowych. Pracujemy 7 dni w tygodniu. Jesteśmy alternatywą dla firm wykonawczych względem pracownika etatowego, u nas nie ma zwolnień, chorobowych, ponieważ nasz zespół pracuje dla klienta bez przerw. Gdy przyjdzie extra przetarg z dnia na dzień? Wykonamy! Dostęp do archiwum i zmian macie Państwo przez 24 miesiące.

Kontakt:

Telefon: 784617833

Email: kosztorysowebiuro@gmail.com

Województwo: cała Polska

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in