Kosztorysant (Poznań)

wielkopolskie

30.03.2022

Reprezentuję Firmę Doradztwa Personalnego HRK. Dla naszego klienta, firmy budowlanej, specjalizującej się w rurociągach przemysłowych, poszukujemy osoby na stanowisko KOSZTORYSANTA.

Zadania:
– Analizowanie dokumentacji projektowej.
– Przygotowywanie wycen i kosztorysów w budownictwie przemysłowym, gazowniczym i petrochemicznym.
– Opracowywanie przedmiarów robót na podstawie dokumentacji projektowej.
– Kierowanie zapytań ofertowych do podwykonawców i dostawców branżowych.
– Przygotowywanie dokumentów do procesu przeglądu projektu/oferty.
– Przygotowanie ofert dla klientów.

Wymagania:
– Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek: inżynieria środowiska, konstrukcyjno-budowlany, mechaniczny lub pokrewny).
– Minimum 3-letnie doświadczenie w wykonawstwie lub kosztorysowaniu robót technologicznych na obiektach przemysłowych, petrochemicznych, chemicznych lub gazowych.
– Umiejętność obsługi programów z pakietu MS Office (w szczególności Excel, Word).
– Mile widziana umiejętność obsługi programów do kosztorysowania według KNR.
– Umiejętność czytania dokumentacji projektowej i rysunków technicznych.
– Mile widziana znajomość Prawa zamówień publicznych.

Oferujemy:
– Stałe zatrudnienie na umowę o pracę.
– Atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie.
– Niezbędne szkolenia oraz narzędzia pracy.
– Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji.
– Możliwość wypracowania praktyk do uprawnień budowlanych.
– Kartę MultiSport oraz ubezpieczenie grupowe.

Prosimy o składanie aplikacji poprzez poniższy link:

Kontakt:

Telefon: 539092297

Email: pad@hrk.eu

Województwo: wielkopolskie