Inżynier robót sanitarnych (praca biurowa)

lubelskie

21.06.2022

Poszukujemy inżyniera robót sanitarnych do pracy przy realizacjach inwestycji budowlanych w zakresie sieci sanitarnych. Współpracujemy z czołowymi firmami budowlanymi przy kompleksowych realizacjach obiektów przemysłowych, produkcyjnych oraz halach magazynowo-logistycznych.
Siedziba firmy znajduje się w Lublinie, zaś inwestycje realizujemy na terenie całej Polski.
Naszym celem jest tworzenie atrakcyjnych miejsc pracy oraz budowanie atmosfery, której fundamentem jest zaufanie i partnerstwo. Jeżeli lubisz wyzwania i cenisz sobie pracę w dynamicznym i profesjonalnym środowisku zapraszamy do dołączenia do naszego Zespołu!

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Weryfikacja dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań, monitorowanie zmian w projekcie.
• Dobór materiałów, przygotowywanie kart materiałowych.
• Ofertowanie i zamówienia materiałów.
• Kontrola zapotrzebowania na materiały.
• Ofertowanie usług związanych z realizacją budowy.
• Opracowanie harmonogramu dostaw materiałów.
• Kontrola dostaw materiałów.
• Sporządzanie dokumentacji powykonawczej.
• Kontakt z projektantem.
• Kontakt z dostawcami.

NASZE WYMAGANIA:
• Posiadasz wykształcenie wyższe techniczne (kierunek Inżynieria Środowiska).
• Lubisz pracować w różnorodnym zespole.
• Chcesz się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności.
• Jesteś samodzielna/samodzielny i odpowiedzialna/odpowiedzialny, potrafisz organizować pracę sobie i innym.
• Jesteś komunikatywna/komunikatywny i masz pozytywne nastawienie.
• Potrafisz obsługiwać oprogramowanie typu Microsoft Office, AutoCAD.
• Posiadasz prawo jazdy kat. B.

CO OFERUJEMY:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i jakości pracy.
• Niezbędne narzędzia pracy.
• Możliwość zdobycia dodatkowej praktyki bezpośrednio na budowie (praca w delegacji).
• Współpraca z renomowanymi kontrahentami.
• Szkolenia.
• Możliwość rozwoju zawodowego i awansu.

Kontakt:

Telefon: 723003033

Email: praca@walmar.pl

Województwo: lubelskie