Inżynier budowy

lubelskie

05.08.2020

Opis oferty pracy: Maskiner Pro Sp. z o.o. powstała na bazie wieloletniego doświadczenia udziałowców Spółki zdobytego podczas kilkunastu lat działalności na rynku budowlanym w Polsce i na terenie Unii Europejskiej.

Jako wykonawca świadczymy usługi w sektorach infrastruktury: drogowej i kolejowej. Naszym celem strategicznym jest: stosowanie uczciwej polityki cenowej poprzez oferowanie naszym klientom najwyższej jakości obsługi oraz terminowej realizacji zadań, wykorzystanie wszystkich dostępnych źródeł z poszanowaniem zasad etyki i środowiska naturalnego w celu umocnienia swojej pozycji na rynku budownictwa drogowego oraz kolejowego.

Realizacja powierzonych nam zadań na najwyższym poziomie jakościowym przy użyciu najnowszych technologii, wzmocnienie wartości Spółki zdolnej do realizacji dużych i skomplikowanych projektów budowlanych, koncentracja potencjału Spółki zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym.

Opis stanowiska: nadzorowanie wszystkich aspektów działań dla robót inżynierskich, monitorowanie stopnia zaawansowania prac, zgodności z harmonogramem, przyjętymi założeniami projektowymi oraz standardami jakościowymi, przygotowywanie procesów technologicznych, bieżąca współpraca z firmami podwykonawczymi, Wymagania: wykształcenie wyższe budowlane, umiejętność pracy w zespole, sumienność, dyspozycyjność, skrupulatność, zaangażowanie, samodzielność w nadzorowaniu robót budowlanych, bardzo dobre umiejętności interpersonalne i organizacyjne, umiejętność pracy na komputerze (MS Office, AutoCad), prawo jazdy kat. B.
Oferujemy: zatrudnienie w stabilnej firmie, praca w młodym, ambitnym zespole, umowa o pracę, zwrot kosztów delegacji i zakwaterowanie.

Kontakt:

Telefon: 691345888

Email: asosnowska@maskiner.pl

Województwo: lubelskie

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.