Inżynier budowy

warmińsko-mazurskie

17.11.2023

FBSerwis SA będąc częścią Grupy Budimex poszukuje do swojego zespołu inżyniera budowy.

Lokalizacja: woj. warmińsko-mazurskie

Twój zakres obowiązków:
Nadzorowanie i koordynowanie pracy podwykonawców.
Bieżąca współpraca z klientem na każdym etapie realizacji projektu w celu ‎zapewnienia najwyższych standardów realizowanych działań.
Prowadzenie dokumentacji z wykonanych prac.
Czynne uczestnictwo w odbiorach wykonywanych prac na rzecz klienta.
Ścisła współpraca z kierownikiem projektu w zakresie realizowanych zadań.

Nasze wymagania:

Wykształcenie średnie techniczne.
Umiejętność czytania rysunku technicznego.
Samodzielność i terminowość w realizacji zadań.
Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy:

Umowa o pracę od pierwszego dnia .
Współpracę z zespołem, który zawsze służy radą i pomocą, a więc nauczymy Cię ‎tego czego nie potrafisz.
Opieka medyczna z możliwością rozszerzenia o opiekę stomatologiczną.
‎50% dofinansowania do karty sportowej‎.
Grupowe ubezpieczenie na życie.
Kurs języka angielskiego, niemieckiego oraz hiszpańskiego w formie online dla ‎pracownika oraz jednej osoby towarzyszącej.
Program rekomendacji pracowników.
Możliwość awansu w strukturach firmy.
Samochód służbowy.

Kontakt:

Telefon: 509861139

Email: praca@fbserwis.pl

Województwo: warmińsko-mazurskie