Inżynier Budownictwa – Civil Engineer

zachodniopomorskie

17.12.2019

Dla międzynarodowej firmy budowlanej poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:
Civil Engineer.
To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole, mają min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, znają angielski na co najmniej dobrym poziomie.

Zakres obowiązków:
– wsparcie Kierownika Budowy w działaniach logistycznych i organizacyjnych,
– kontrola poprawności wykonywania robót,
– planowanie i koordynacja robót realizowanych przez wykonawców,
– przygotowywanie obmiaru postępu robót,
– koordynowanie prac podwykonawców,
– nadzór i kontrola nad postępami prac jako inżynier budownictwa,
– koordynowanie harmonogramów,
– kontrola kosztów,
– kontrola oraz dokumentowanie jakości,
– nadzór nad bezpieczeństwem na placu budowy wraz z prowadzeniem stosownej dokumentacji w tym zakresie,
– sporządzanie raportów projektu,
– prace biurowe konieczne do wykonania wszystkich powyższych zadań.

Wymagania:

– wykształcenie wyższe z zakresu budownictwa,
– min. 3 lata doświadczenia zawodowego jako Inżynier Budownictwa (obiekty przemysłowe),
– uprawnienia budowlane,
– dobra znajomość języka angielskiego technicznego,
– umiejętność rozwiązywania problemów technicznych i koordynacyjnych,
– umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy i współpracy w zespole,
– gotowość do rozpoczęcia pracy oraz elastyczność.

Oferujemy:
– umowę zlecenie – kontrakt na 3 lata,
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– zakwaterowanie,
– doświadczenie w międzynarodowej firmie budowlanej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV w języku angielskim.

Uprzejmie prosimy o umieszczeniu w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz do 6 miesięcy po jej zakończeniu (zgodnie z ustawa z dnia 10.05.2018r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2018r. nr 1000,)w związku z rozporządzeniem RPEIR UE 2016/679 Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04.?

Kontakt:

Telefon: 511240962

Email: jan.lis@max-power.com.pl

Województwo: zachodniopomorskie